Chat with us, powered by LiveChat
1/10 Od teraz Zankyou dostępne jest także… dzięki Aplikacji na iPhona!

by czwartek, Grudzień 6, 2012
Od teraz Zankyou dostępne jest także… dzięki Aplikacji na iPhona!

Pierwsza aplikacja, która pozwala na prowadzenie strony ślubnej i wirtualną organizację ślubów za pomocą iPhona. Aplikacja pozwala na bezpośrednie przesyłanie zdjęć na Zankyou, stały kontakt z bliskimi, tworzenie i wręczanie prezentów ślubnych, czy podziękowanie gościom za obecność na ślubie.

Jeżeli korzystasz z iPhona, to raz na zawsze możesz zapomnieć o książkach telefonicznych czy stertach notatek ślubnych. Teraz znacznie sprawniej i w przyjemniejszy sposób zorganizujecie Wasz ślub i wesele – wszystkie informacje i pomysły, na bieżąco możecie przesyłać na prywatną stronę ślubną.

Lista prezentów ślubnych Zankyou, najczęściej wybierana pieniężna lista prezentów, doczekała się aplikacji na iPhona. Dzięki aplikacji, para z każdego miejsca będzie mogła dodać prezent, a nawet wykonać zdjęcie wybranego przedmiotu i wstawić go bezpośrednio na listę prezentów. Goście, korzystając z aplikacji Zankyou mogą wybierać prezenty z listy i wręczać je młodej parze.

Jak działa Aplikacja Zankyou?

Możesz przesyłać wszystkie informacje związane ze ślubem i wprowadzać gości w ten cudowny świat. Goście mogą korzystać z księgi gości, wymieniać się pomysłami, dodawać zdjęcia, itd.

Goście już nigdy nie spóźnią się na ślub i nie pomylą kościoła! W aplikacji znajdą mapę z zaznaczonymi miejscami do parkowania i wszystkie informacje dotyczące ceremonii.

Para może podziękować gościom za ich obecność i przesłać zdjęcia ze ślubu, sesji fotograficznej, czy podróży poślubnej.

Para może robić zdjęcia wymarzonych prezentów, a goście przelewać pieniądze na ich zakup, bezpośrednio na konto bankowe pary.

Goście mogą robić zdjęcia i dzielić się nimi w czasie rzeczywistym za pomocą swojego iPhona.

Para może zdecydować gdzie, kiedy i na co przeznaczy pieniądze otrzymane od gości w ramach prezentu ślubnego (przez Listę Prezentów Ślubnych Zankyou).

zdjęcia i tekst: materiały prasowe
Tagi: Kategoria: NOWOŚCI 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *