Chat with us, powered by LiveChat
6/6 Zaproszenia ślubne – niebanalne i efektowne

by wtorek, Marzec 14, 2017
Artykuł ekspercki powstał przy współpracy z pracownią papeterii ślubnej www.jakacards.pl

Zaproszenia ślubne są jak strona główna albo zdjęcie profilowe. Mają mówić coś o nas, mają być zachętą. Co więcej za wyborem zaproszeń stoi często wybór całej oprawy poligrafii i dekoracji dla naszego wyjątkowego dnia. Jak wybrać zaproszenia oryginalne? Jakie są najnowsze trendy?

1. Styl rustykalny – urzekł nas już jakiś czas temu i wciąż nas zaskakuje. Najnowsza odsłona zaproszeń eko? Biały druk na papierze typu kraft. Wygląda niezwykle efektownie i oryginalnie, a także ślubnie 🙂 Bardzo hot efekt. Temat białego nadruku można pociągnąć np. na doniczkach na sukulenty, które podarujemy gościom, w postaci białych napisów na tablicach i tabliczkach kredowych, a także w winietkach z imionami gości.

2. Złocenie – złoto wraca, więc i w zaproszeniach ślubnych nie może go zabraknąć. Jednak jego nadmiar jest zdecydowanie niewskazany… chyba, że ktoś chce mieć zaproszenia ślubne w stylu lat 90-tych 😉 Niech złoto jako akcent doda elegancji naszej uroczystości, a nie ją zdominuje.

3. Brokat – jest fajnym sposobem na ożywienie akcentów złota lub srebra i nadanie im nowocześniejszego charakteru. Świetnie ożywia modne aktualnie kolory butelkowej zieleni, granatu lub marsala. Takie połączenia pokochają wszystkie miłośniczki stylu glamour.

4. Trochę luźniej – ślub i wesele to ciężka uroczystość jeśli ktoś nie lubi królewskich balów. Na szczęście dziś etykieta nieco zelżała i nie musimy już trzymać się sztywno narzuconych form. Możemy zmienić nasz ślub i wesele w imprezę pełną swobody i humoru. Zaproszenia ślubne nadążają również za tym trendem. Oryginalna treść, infografika, nietypowa forma, zaproszenia mówiące o hobby lub pracy Pary Młodej, to cechy najnowocześniejszej poligrafii ślubnej.

5. Kwiaty – do ślubu i wesela zawsze doskonale pasują. Jeśli chcecie mieć je na swoich zaproszeniach, to powinny być wydrukowane w sposób idealny.

REKLAMA

bookab

ZAPROSZENIA Z PRACOWNI JAKA CARDS

zdjęcia i tekst: Agnieszka Siemińska-Kosior / JAKA CARDS


1 odpowiedź

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *