[responsive-menu menu="header_menu"]
„najpiekniejszy

Archiwum kategorii ‘ MOJA IDEALNA SUKNIA ’

3/7 MOJA WYMARZONA SUKNIA – Suknia tematyczna

Jeśli miejsce (miasto, kraj), które wybraliście na Wasz ślub ma dla Was szczególne znaczenie, również kreacja powinna nawiązywać stylistyką do symboliki danego miejsca. Suknia tematyczna może nawiązywać do kultury, tradycji lub charakterystycznych elementów, które kojarzą się z danym miastem lub państwem. Jeśli nie chcecie dopasowywać sukni do miejsca, warto przynajmniej zadbać o tematyczne dodatki. Zobaczcie, jak ciekawie zostały wybrane i wystylizowane modeli do konkretnych państw i miast. Od lewej w kolejnych rzędach: Bermudy, Kair, Lazurowe Wybrzeże, Daleki Wschód, Meksyk, Nowy Jork, Szwajcaria.

zdjęcia: MARTHA STEWART WEDDINGS

7/8 MOJA IDEALNA SUKNIA – Suknia baletowa

Suknie i stylizacje baletowe są chętnie wybierane przez smukłe i dziewczęce Panny Młode. Inspirowane baletowymi paczkami sukienki podkreślają idealne figury. Najbardziej charakterystyczne dla tego stylu sukni są tiulowe narzutki oraz spódnice. Ponieważ dodają one niestety, kilogramów przez swoją zwiewność, to są zarezerwowane wyłącznie dla bardzo szczupłych dziewczyn.

zdjęcia: JOANNA SIWIEC

6/7 MOJA IDEALNA SUKNIA – Suknia z kwiatami

Pokazałam Wam dziś najnowsze propozycje AMSALE, gdzie zwracałam uwagę na kwiaty zdobiące suknie. Teraz inne propozycje kwiatowych ozdób – maleńkie, haftowane kwiaty, kwiaty z kryształków, aplikacje kwiatowe, kwiaty ukręcone z tkanin, aż po imponujące sztuczne kwiaty zdobiące ślubne kreacje.

zdjęcia: materiały prasowe

5/6 MOJA IDEALNA SUKNIA – Suknia z rękawkami

Sukienki z rękawkami – bardzo zmysłowe i… przyzwoite 😉 Używam słowa przyzwoite, ponieważ w Polsce przyjęło się, że w świątyniach, w których zawierane jest małżeństwo, ramiona powinny być zakryte. Zamiast bolerek, futerek albo szali warto poszukać sukni z mini rękawkami, które nie tylko osłonią ciało, ale nadadzą też nieodpartego uroku i sex-appealu!

zdjęcia: materiały prasowe

 • 1 komentarz
 • Kategoria: MOJA IDEALNA SUKNIA
 • Tagi: ,
 • 5/6 MOJA IDEALNA SUKNIA – Suknia spersonalizowana

  Jak nadać swojej sukni ślubnej osobisty charakter? Dodaj coś od siebie! Może to być kolorowa szarfa, broszka, buty, ozdoba do włosów albo korsarz na nadgarstku! Pomysłów jest pewnie tyle, ile Panien Młodych! Zobaczcie, jak można spersonalizować swoją kreację!

  zdjęcia: materiały prasowe
  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

 • 0 komentarzy
 • Kategoria: MOJA IDEALNA SUKNIA
 • Tagi: ,
 • Film ślubny Lada Moment Studio
  Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

  suknie ślubne


  

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress