[responsive-menu menu="header_menu"]

Archiwum kategorii ‘ NOWOŻEŃCY DLA PRZYRODY ’

kliknij na misia 🙂

* * *

Czy pamiętacie zapowiedź stylowej czarno-białej sesji, której najważniejszym bohaterem był miś panda? Była to sesja stylizowana, inspirowana jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli na świecie – misiem pandą będącym logo Fundacji WWF Polska. Jeśli chcecie, wspomóc akcję Nowożeńcy dla przyrody, odwiedźcie stronę Fundacji, klikając na banner misia powyżej. Planując uroczystość zaślubin pomyśl o przyrodzie. Pomóż Fundacji WWF Polska szerzyć ideę ochrony środowiska naturalnego i poproś swoich gości, aby pieniądze przeznaczone na kwiaty, wpłacili na rzecz Fundacji WWF Polska lub wręczyli je Tobie, a wtedy Ty dokonasz wpłaty w ich imieniu. Dzięki temu Dzień Twojego Ślubu będzie jeszcze bardziej wyjątkowy – dokonując darowizny na ochronę przyrody, dbasz o bezpieczną przyszłość swoją i swoich najbliższych w czystym i pięknym środowisku. Darowizny możesz dokonać na stronie Fundacji korzystając z prostego, szybkiego i łatwego w obsłudze systemu płatniczego online. Wpłat można dokonywać również w tradycyjny sposób zwykłym przelewem lub za pośrednictwem przekazu pieniężnego.

Dziękujemy w imieniu Fundacji za Waszą pomoc i zapraszamy na konkurs w którym do wygrania będą ślubne, czarno-białe nagrody!

KONKURS! CLICK! CLICK! CLIK!

* * *

kliknij na zdjęcie poniżej 🙂

* * *

Ogromne podziękowania kieruję do osób i firm, dzięki którym mogliśmy zrealizować inspirowaną czarno-białym misiem sesję!

Kochani! Jesteście wyjątkowi!

Dziękuję!

zdjęcie: ROBERT PRZEPIÓKA dla BRIDELLE ONLINE MAGAZINE
fragmenty tekstu: WWF POLSKA
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress