Kwiecień, 2010 | Bridelle [responsive-menu menu="header_menu"]
„najpiekniejszy

Archiwum miesiąca Kwiecień, 2010

Magiczny węzeł

W przerwie obiadowej odebrałam maila od jednej z naszych Czytelniczek (dziękujemy bardzo Edytko) z załączonym zbiorem prześlicznych zdjęć. Obiad musiał poczekać 🙂

zdjęcia: BRAND JOHNSON

Stylizacja Stołów

Plaża, dzika plaża. Morze dookoła….  Od razu robi się ciepło i wakacyjnie. Jeśli tylko macie taką możliwość, pomyślcie o weselu nad brzegiem morza. Nic nie jest bardziej romantyczne od szumu fal, zapachu bryzy morskiej i ciepłego piasku pod stopami. Do tego dochodzi jeszcze przepiękna kolorystyka dodatków we wszystkich odcieniach niebieskiego. Do zdobienia można wykorzystać butelki, muszelki, kamyki… Stroje mogą być mniej formalne, nie trzeba zakładać szpilek (a może wręcz nie wolno?) Czego chcieć więcej?

zdjęcia: MARTHA STEWART

Paleta Kolorów

PALETA KOLORÓW

paleta.chiffon srebro sienna skin paleta.ecru

zdjęcia: BRIDELLE

Druhny

Druhny! Najlepsze, najbliższe, najwspanialsze Przyjaciółki. Te jedyne, szczególne, obdarzone naszym zaufaniem. Te, którym zwierzamy się, wypłakujemy w ramię. Wierne towarzyszki eskapad zakupowych i spotkań na plotki.  To One właśnie są przy nas w tym najważniejszym Dniu, uhonorowane w szczególny sposób na dowód naszej przyjaźni.

zdjęcia: INTERNET
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress