Maj, 2010 | Bridelle [responsive-menu menu="header_menu"]
„najpiekniejszy

Archiwum miesiąca Maj, 2010

Sesja zaręczynowa

Będę Was Moje Drogie wciąż i wciąż zachęcać do wykonywania sesji zaręczynowych. Mam nadzieję, że te, które prezentujemy zachęcą Was i zainspirują. Zobaczcie, nie trzeba dużo: czasami wystarczy tylko jeden element dekoracyjny w postaci starego pianina…

zdjęcia: CLAYTON ANISTON

Paleta Kolorów

PALETA KOLORÓW

paleta.pink paleta.pistacja paleta.bielpaleta.powderpink paleta.ecru

zdjęcia: BRIDELLE

Audrey

Miałam już dzisiaj nic nie pisać ale nie mogłam się powstrzymać jak zobaczyłam te zdjęcia. Po prostu CUDO! Nie wiem kto miał tak rewelacyjny pomysł na stylizację: Para Młoda czy fotograf ale to nieważne. Efekt jest oszałamiający, w iście hollywoodzkim stylu. Narzeczona ubrana i uczesana na wzór Audrey Hepburn. Czerwień na ustach, upięte włosy, perły. Podstawowe atrybuty eleganckiej kobiety sprzed ćwierć wieku. I jeszcze te jedwabne długie rękawiczki…. bardzo sexy! Od dzisiaj to moja ukochana sesja zdjęciowa. Bardzo bym chciała, żeby któraś z Was Drogie Bridelki miała podobną i żeby nią się z nami podzieliła!

zdjęcia: BRAND JOHNSON

Retro Tort

Na zakończenie dnia mam dla Was coś pysznego i bardzo eleganckiego. Czteropiętrowy tort, zdobiony czekoladą i malutkimi różyczkami, utrzymany w stylistyce retro. Bardzo elegancki, delikatny i przyciągający uwagę.

zdjęcia: AWSOME CAKES
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress