[responsive-menu menu="header_menu"]
„najpiekniejszy

Archiwum miesiąca Wrzesień, 2010

Butik Sylwii Majdan

Miło nam poinformować drogie Czytelniczki, że został uruchomiony internetowy sklep SYLWII MAJDAN, której prezentacje sukni ślubnych pokazywałam Wam TU. Z projektami Sylwii, możecie już dziś zapoznać się w butiku online, pod adresem WWW.SKLEP.SYLWIAMAJDAN.PL Zapraszam i polecam!

zdjęcia: ATELIER SYLWIA MAJDAN

Pod znakiem Chanel

Często jest tak, że jeden element, kolor czy akcent determinuje charakter całego ślubu i wesela. Tak właśnie jest  w tym przypadku – eleganckie, seksowne szpilki Chanel w czarno-białym kolorze, zadecydowały o charakterze uroczystości. Wytworna, wysmakowana z dużą klasą, ale niepozbawiona uroczych elementów – pies właścicieli z kwiatową obrożą. Bardzo mi się podoba kobieca, choć minimalistyczna suknia Panny Młodej. Takie sukienki doskonale sprawdzą się i w kościele i w USC. Wg mnie trochę dziwnie wyglądają Panny Młode spowite w tiule i koronki zawierające ślub cywilny. Ale to kwestia gustu. Czarno-biała kolorystyka została także zastosowana na stołach weselnych – białe obrusy z czarnymi ornamentami oraz białe anemony z czarnymi środeczkami. Zwracam Waszą uwagę na jeszcze jeden element – kamienne murki otaczające obiekt weselny – stoją na nich w szklanych pojemnikach świece. Cudownie to wygląda zwłaszcza po zmroku. Zadbajcie o takie elementy podczas swojego wesela.

zdjęcia: STEVEN HALLOWEY

Stylowa PM

Stylowa, minimalistyczna PM. Seksowna, klasyczna, koronkowa suknia, długi welon, misterna fryzura i delikatne kolczyki. KONIEC! Nic ponad to. Kolejny raz sprawdza się hasło, że mniej znaczy więcej!

zdjęcia: CARLZOCH

Inspiracja BRI

zdjęcia: BRIDELLE

Hinduskie akcenty II

Lubicie bollywoodzkie kino? Ja uwielbiam! Jedno z moich największych marzeń to podróż do Indii. Kolory, zapachy, kwiaty, mistyka i cudowne słonie indyjskie – to wszystko jest na tym ślubie. Plus Wera Vang we własnej osobie. To kolejny z cyklu sponsorowanych przez Marthę Stewart ślubów (zobacz TU). Przede wszystkim zwracam Waszą uwagę na piękne kolory i dekoracje. Słoń z kwiatów – obowiązkowo z podniesioną do góry trąbą na szczęście – jest cudowny! Urocze są płatki róż rozsypane wokół winietek – mała rzecz, a efekt cudny!

zdjęcia: MARTHA STEWART

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress