[responsive-menu menu="header_menu"]

Archiwum miesiąca Wrzesień, 2010

Butik Sylwii Majdan

Miło nam poinformować drogie Czytelniczki, że został uruchomiony internetowy sklep SYLWII MAJDAN, której prezentacje sukni ślubnych pokazywałam Wam TU. Z projektami Sylwii, możecie już dziś zapoznać się w butiku online, pod adresem WWW.SKLEP.SYLWIAMAJDAN.PL Zapraszam i polecam!

zdjęcia: ATELIER SYLWIA MAJDAN

Pod znakiem Chanel

Często jest tak, że jeden element, kolor czy akcent determinuje charakter całego ślubu i wesela. Tak właśnie jest  w tym przypadku – eleganckie, seksowne szpilki Chanel w czarno-białym kolorze, zadecydowały o charakterze uroczystości. Wytworna, wysmakowana z dużą klasą, ale niepozbawiona uroczych elementów – pies właścicieli z kwiatową obrożą. Bardzo mi się podoba kobieca, choć minimalistyczna suknia Panny Młodej. Takie sukienki doskonale sprawdzą się i w kościele i w USC. Wg mnie trochę dziwnie wyglądają Panny Młode spowite w tiule i koronki zawierające ślub cywilny. Ale to kwestia gustu. Czarno-biała kolorystyka została także zastosowana na stołach weselnych – białe obrusy z czarnymi ornamentami oraz białe anemony z czarnymi środeczkami. Zwracam Waszą uwagę na jeszcze jeden element – kamienne murki otaczające obiekt weselny – stoją na nich w szklanych pojemnikach świece. Cudownie to wygląda zwłaszcza po zmroku. Zadbajcie o takie elementy podczas swojego wesela.

zdjęcia: STEVEN HALLOWEY

Stylowa PM

Stylowa, minimalistyczna PM. Seksowna, klasyczna, koronkowa suknia, długi welon, misterna fryzura i delikatne kolczyki. KONIEC! Nic ponad to. Kolejny raz sprawdza się hasło, że mniej znaczy więcej!

zdjęcia: CARLZOCH

Inspiracja BRI

zdjęcia: BRIDELLE

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress