[responsive-menu menu="header_menu"]
„najpiekniejszy

Archiwum miesiąca Listopad, 2010

Różowe róże

Coraz częściej polskie Panny Młode do dekorowania kościoła i sali weselnej zatrudniają wyspecjalizowane firmy dekoratorskie. Firmy dysponujące wieloletnim doświadczeniem, odpowiednimi akcesoriami (świeczniki, wazony, girlandy kwiatowe, tkaninowe draperie) są w stanie spełnić praktycznie każde życzenie Nowożeńców. Spójrzcie, jak można połączyć stylistykę dekoracji świątyni i sali weselnej. Wybrane kwiaty (w tym przypadku róże) w połączeniu z innymi pastelowymi kwiatami wyglądają szalenie uroczo. Przepiękny szpaler z imponujących girland z pewnością zrobił wrażenie na Młodej Parze i gościach. Dekoracje stołów są skromniejsze, głównie dlatego, że powierzchnia zdobienia stołu jest znacznie mniejsza, niż przestrzeń kościoła i należy pozostawić miejsce na zastawę, potrawy, świece, winietki i karty menu. Oglądajcie realizacje agencji dekoratorskich i wybierzcie najlepszą z nich.

zdjęcia: TIC TOCK

Stylizacja stołów

Na przekór postępującej za oknem bieli – kolorowa stylizacja stołów. Mix kolorów, po prostu zabójczy. Żadne pastelowe róże i brudne fiolety! Jak szaleć, to szaleć! Mocne, zdecydowane, energetyczne! Kwiaty, świece, obrusy, szkło – nabrałam od razu siły i energii na ten biały dzień! Zwracam Waszą uwagę na kolorowe maki (niestety zupełnie nieznane w Polsce). Można je z powodzeniem zastąpić jaskrami (także mało znane, ale dostępne w naszym kraju). Szał!

zdjęcia: MARTHA STEWART WEDDINGS

Inspiracja BRI

zdjęcia: BRIDELLE

Stylowa PM

Tak zmysłowej sesji zdjęciowej Panny Młodej, jeszcze nigdy nie widziałam. Niesamowicie sensualne fotografie, wytworna Panna Młoda, seksowne kadry i to coś. Nie wiem czy cosiem są motyle, czy sepiowy kolor fotografii, a może surrealistyczny zestaw – fotel i rzeka? Coś magicznego i bardzo pociągającego jest w tej sesji.

zdjęcia: CLAYTON AUSTIN

TORTOWO!

Ostatnimi czasy namiętnie oglądam program Ultimate Cake Off. Z zapartym tchem obserwuję, jak trzy drużyny cukierników robią tort na zadany temat. Najczęściej są to torty ślubne. Młoda Para udziela informacji w jakiej kolorystyce będzie ich wesele, jakie będą kwiaty, jakie mają hobby, jak się poznali. Często kluczowa jest wybrana stylizacja wesela. I w taki oto sposób, przez 9 godzin powstają prawdziwe arcydzieła! Oczywiście mistrzami w tej dziedzinie są Amerykanie. To co oni potrafią stworzyć z ciast, lukrów, cukrowych mas i dodatków zadziwia, zachwyca, olśniewa, a czasami nawet szokuje! Poniżej przegląd najpiękniejszych tortów ślubnych, wybranych przez Marthę Stewart. Ja zakochałam się w tych cudeńkach. Dzięki programowi wiem już co nieco, jak wykonane są niektóre elementy. Tym bardziej podziwiam wykonanie i kunszt!

zdjęcia: MARTHA STEWART WEDDINGS

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress