[responsive-menu menu="header_menu"]

Archiwum miesiąca Marzec, 2011

10/10 Już jutro!

Już jutro na blogu efekt niedzielnej pracy, niewyspania (spaliśmy o godzinę krócej) i ogromnej dawki pozytywnej energii. Najlepsi z najlepszych, spotkali się w niedzielę w hotelu Sheraton i oto co powstało. Zobaczycie już jutro! Zapraszam!

zdjęcia: WHITESMOKE STUDIO

Bardzo energetyczny i świeży ślub mam dla Was na zakończenie dnia. Takiej energii nie widziałam dawno na zdjęciach. W dużej mierze jest to zasługa bardzo młodych Nowożeńców i gości. Podoba mi się, że Para Młoda nie chciała mieć nobliwej stylizacji, tylko postawiała na fresh look. Urocza stylizacja Panny Młodej, świetny garnitur w paski Pana Młodego, druhny w stylowych, ciemno lawendowych kreacjach. Całość na luzie, z ogromną dozą humoru i radości. Niech taki będzie właśnie dzień Waszego ślubu, czego Wam gorąco życzę.

zdjęcia: ANTHONY SABAYLEWITZH

TAMARA CATZ to Amerykanka, urodzona i wychowana w artystycznej rodzinie w Argentynie. Całe swoje twórcze życie związała jednak z bajecznymi Hawajami. Jej romantyczne i zjawiskowe suknie inspirowane są zarówno modą plażową, jak i tradycyjną kulturą wyspy. Ja kocham jej projekty! Są dla mnie kwintesencją nonszalancji i miłości… Tak, tak!!! Miłości!!! Wiecie dlaczego? Mam bardzo romantyczne i idealistyczne podejście do ślubu. Większość z Was wie, że jestem fanką kameralnych uroczystości, szczególnie na plaży 😉 Dlatego te kreacje są wg mnie NIESAMOWITE! Możecie je zamówić w butiku online. Ceny od około 900 do 1500$.

zdjęcia: TAMARA CATZ

Więcej inspiracji i ślubów w tym kolorze znajdziesz tu {IRCHA}.

kolaż: BRIDELLE
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress