[responsive-menu menu="header_menu"]
„najpiekniejszy

Archiwum miesiąca Marzec, 2011

10/10 Już jutro!

Już jutro na blogu efekt niedzielnej pracy, niewyspania (spaliśmy o godzinę krócej) i ogromnej dawki pozytywnej energii. Najlepsi z najlepszych, spotkali się w niedzielę w hotelu Sheraton i oto co powstało. Zobaczycie już jutro! Zapraszam!

zdjęcia: WHITESMOKE STUDIO

Bardzo energetyczny i świeży ślub mam dla Was na zakończenie dnia. Takiej energii nie widziałam dawno na zdjęciach. W dużej mierze jest to zasługa bardzo młodych Nowożeńców i gości. Podoba mi się, że Para Młoda nie chciała mieć nobliwej stylizacji, tylko postawiała na fresh look. Urocza stylizacja Panny Młodej, świetny garnitur w paski Pana Młodego, druhny w stylowych, ciemno lawendowych kreacjach. Całość na luzie, z ogromną dozą humoru i radości. Niech taki będzie właśnie dzień Waszego ślubu, czego Wam gorąco życzę.

zdjęcia: ANTHONY SABAYLEWITZH

TAMARA CATZ to Amerykanka, urodzona i wychowana w artystycznej rodzinie w Argentynie. Całe swoje twórcze życie związała jednak z bajecznymi Hawajami. Jej romantyczne i zjawiskowe suknie inspirowane są zarówno modą plażową, jak i tradycyjną kulturą wyspy. Ja kocham jej projekty! Są dla mnie kwintesencją nonszalancji i miłości… Tak, tak!!! Miłości!!! Wiecie dlaczego? Mam bardzo romantyczne i idealistyczne podejście do ślubu. Większość z Was wie, że jestem fanką kameralnych uroczystości, szczególnie na plaży 😉 Dlatego te kreacje są wg mnie NIESAMOWITE! Możecie je zamówić w butiku online. Ceny od około 900 do 1500$.

zdjęcia: TAMARA CATZ

Więcej inspiracji i ślubów w tym kolorze znajdziesz tu {IRCHA}.

kolaż: BRIDELLE
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress