[responsive-menu menu="header_menu"]
„najpiekniejszy

Archiwum miesiąca Kwiecień, 2011

Oto pierwsze, oficjalne fotografie Williama i Kate, już jako małżonków 🙂 Jak Wam się podobają? Wg mnie Kate jest piękna, urocza, stylowa i jej obecność w rodzinie królewskiej będzie ogromną szansą na zmianę opinii publicznej o monarchii.

KRÓLEWSKI ŚLUB – Suknia weselna

Kate podczas przyjęcia weselnego, które odbyło się po godzinie 20.00 dla 300 najbliższych osób miała na sobie już inną suknię. Została ona także zaprojektowana przez Sarah Burton z domu mody Alexandra McQueena. Suknia prosta, klasyczna, podkreślająca biżuteryjnym pasem nienaganną sylwetkę i proporcje PM. Zwracam uwagę na sweterek z mięciutkiej angory 😉 Pisałam Wam już kilka razy, że to najmodniejszy dodatek do sukni w tym sezonie (zobacz TU).

KRÓLEWSKI ŚLUB – A jednak tiara

Wczoraj zastanawiałyśmy się, czy Kate będzie mieć tiarę, którą miała na głowie już praprababka Williama. Okazało się, że tradycja jest rzeczą świętą i głowę Panny Młodej ozdobiła tiara wykonana u Cartiera. Na palcu był oczywiście pierścionek zaręczynowy, a w uszach diamentowe kolczyki – prezent od rodziców Panny Młodej. Zauważcie, że kolczyki mają kształt żołędzi – nie przypadkowo. W herbie nadanym Kate są trzy żołędzie, które symbolizują ją i dwójkę jej rodzeństwa.

KRÓLEWSKI ŚLUB – Tort

Oto królewski tort, który został podany po uroczystym obiedzie. Został ozdobiony 900 kwiatami, które wykonane zostały przez najlepszych, królewskich cukierników. Tort powstał pod czujnym okien Fiony Cairns, która jest jednym z najlepszych brytyjskich cukierników. Jej dzieła można m.in.: kupić w słynnym Harrodsie. Jak Wam się podoba królewski tort?

 • 0 komentarzy
 • Kategoria: Królewski Ślub
 • Tagi: ,
 • KRÓLEWSKI ŚLUB – Kate i Will JUST WED

  Kate i Will przygotowali słodką i uroczą niespodziankę dla poddanych i przejechali wokół Pałacu Buckingham zabytkowym Astonem Martinem! Tłum oszalał ze szczęścia!

  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

 • 0 komentarzy
 • Kategoria: Królewski Ślub
 • Tagi: ,
 • Film ślubny Lada Moment Studio
  Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

  suknie ślubne


  

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress