[responsive-menu menu="header_menu"]

Archiwum miesiąca Lipiec, 2011

URLOP!

Moje Kochane i moi Kochani! Żegnam się z Wami czule na najbliższe dwa tygodnie w czasie których będę odpoczywać od ślubów 😉 Życzę Wam pięknych uroczystości, jeśli macie w tym czasie swoje śluby! Do zobaczenia w sierpniu!

Lato nas nie rozpieszcza w tym roku. I to jest dość delikatnie powiedziane. Dlatego dla spragnionych słońca, mam ten uroczy ślub! Przepiękne zdjęcia duetu Kim&Niki doskonale oddały atmosferę i klimat tego ślubu. Ja widzę dosłownie promienie słońca 😉 Każdy detal zachwyca! Sukienki druhen z ciekawymi, marszczonymi gorsetami w kolorze kremowym i pistacjowymi spódnicami. Różowe i fioletowe kwiaty były głównymi akcentami w bukietach przyjaciółek. Te same akcenty kolorystyczne pojawią się także w stylizacji stołów i prezentach dla gości. Stylizacja PM – obłędna! Elegancka i wyrafinowana przepięknie wybijająca się z tła kolorów.

zdjęcia: KIM&NIKI

6/7 Stylowa PM

Im mniej, tym lepiej! Ta zasada powinna przyświecać w każdej PM w chwili opracowywania koncepcji stylizacji ślubnej. Ta PM jest idealnym przykładem, jak idealnie dobraną suknią i jednym dodatkiem można stworzyć elegancki, stonowany, ale niezapomniany wizerunek. BRAWO!

zdjęcia: GARY UTER

Kontynuujemy temat kolorowych stołów i stylizacji i dziś słoneczna, smakowita pomarańczka. Pomarańcz dobrze komponuje się z innymi, ciepłymi kolorami, ale najlepiej wygląda, kiedy sam gra pierwsze skrzypce. Warto go jedynie stonować jasnym, neutralnym kolorem – bielą, ecru lub kremowym. Zauroczyły mnie prezenty, które Nowożeńcy przygotowali dla swoich gości – to podkowy na szczęście! Pomysł jest kapitalny! Niestety dość drogi. Najtańsze podkowy, jakie udało mi się znaleźć w sieci, kosztują około 15 zł/sztuka, ale jeśli macie niewielu gości, to warto zrobić im taki prezent.

zdjęcia: LARRY TRANS
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress