[responsive-menu menu="header_menu"]

Archiwum miesiąca Kwiecień, 2012

I na zakończenie tego pięknego dnia, cudna sesja zaręczynowa Kelly i Petera w obiektywie RUBY YEO. Urocza, nostalgiczna, ale bardzo zmysłowa! Namawiam Was, abyście teraz, w przededniu maja pomyśleli o swojej sesji narzeczeńskiej! Przyroda szaleje! Za chwilkę będą konwalie, kalina, peonie! Jest tyle możliwości. Łąki, parki, zagajniki, nadbrzeżne bulwary (w Warszawie otwarto w końcu plaże nad Wisłą). Pomysł i pięknych miejsc jest wiele! Do tego prosta, ale wyrazista stylizacja. Można też zadbać o kilka gadżetów – kwiaty, rower, rolki, klatki, walizki i co Wam tylko przyjdzie do głowy! Niech gadżet nawiązuje do Waszego hobby lub miejsca w którym będą zdjęcia!

zdjęcia: RUBY YEO

Wiosna w pełni! Czy u Was za oknami też jest pięknie i zielono? Czy widziałyście już szalejące w ogrodach tulipany i inne wiosenne kwiaty? Dla miłośniczek florystycznych motywów, mam dziś set kwiatowych butów! Idealne na wiosenne i letnie śluby. Bardzo kolorowe, bardzo seksowne i po prostu urocze. Mój typ – pierwsze szpilki Ivanki Trump. Kolorowe kwiaty na czarnym tle, zawsze wyglądają bardzo wyraziście. A co Wy sądzicie o kwiatowych butach do ślubu?

zdjęcia: INTERNET

* * *

{trawa + moccasin + olive}

trawa moccasin olive

* * *

{hot pink + ecru + dark pink}

hot pink paleta.ecrudark pink

* * *

{srebro + gołębi + old gold}

srebro gołębi old gold

* * *

{wiosna + moccasin + light red}

wiosna moccasin light red

* * *

{turkus + ice blue + royal blue}

turkus ice blue royal blue

* * *

{amarant + czerwień + hot pink}

amarant czerwień hot pink

kolaż: WELLWEDDING

6/9 Coś niebieskiego

W tamtym tygodniu szalałam z niebieskim kolorem 😉 W tym, jak widać będzie podobnie. Ale, co ja poradzę na to,  że kocham ten kolor! A poza tym, on MUSI być na ślubie! Choćby w maleńkim akcencie, ale musi być w stylizacji Panny Młodej. A co powiedzieć, jeśli tym akcentem są niebieskie, cudowne, ulubione przez amerykańskie Panny Młode buty Badgleya Mischki?! Ja bym dała się z miejsca pokroić, za takie buty na ślub! Do tego koronkowa, zjawiskowa suknia i piękny, opadający na ramiona welon. Przepiękna stylizacja PM! Niezwykłe miejsce ślubu i przyjęcia. Ta piękna architektura to meksykańska villa. Jak już wiele razy Wam pisałam, Meksyk jest bardzo często wybierany na miejsce zaślubin i przyjęcia weselnego, z uwagi na koszty. Poza niebieskimi butami, nie ma innego akcentu kolorystycznego. Skromny i prosty bukiet z białych kwiatów (róże i frezje) i to wszystko. Umiar, elegancja i niezapomniane otoczenie.

zdjęcia: LANE DITTOE

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress