[responsive-menu menu="header_menu"]
„najpiekniejszy

Archiwum miesiąca Kwiecień, 2012

9/9 {HOT SEXY BEST} Ruby Yeo

I na zakończenie tego pięknego dnia, cudna sesja zaręczynowa Kelly i Petera w obiektywie RUBY YEO. Urocza, nostalgiczna, ale bardzo zmysłowa! Namawiam Was, abyście teraz, w przededniu maja pomyśleli o swojej sesji narzeczeńskiej! Przyroda szaleje! Za chwilkę będą konwalie, kalina, peonie! Jest tyle możliwości. Łąki, parki, zagajniki, nadbrzeżne bulwary (w Warszawie otwarto w końcu plaże nad Wisłą). Pomysł i pięknych miejsc jest wiele! Do tego prosta, ale wyrazista stylizacja. Można też zadbać o kilka gadżetów – kwiaty, rower, rolki, klatki, walizki i co Wam tylko przyjdzie do głowy! Niech gadżet nawiązuje do Waszego hobby lub miejsca w którym będą zdjęcia!

zdjęcia: RUBY YEO

8/9 Wiosna w pełni i na butach

Wiosna w pełni! Czy u Was za oknami też jest pięknie i zielono? Czy widziałyście już szalejące w ogrodach tulipany i inne wiosenne kwiaty? Dla miłośniczek florystycznych motywów, mam dziś set kwiatowych butów! Idealne na wiosenne i letnie śluby. Bardzo kolorowe, bardzo seksowne i po prostu urocze. Mój typ – pierwsze szpilki Ivanki Trump. Kolorowe kwiaty na czarnym tle, zawsze wyglądają bardzo wyraziście. A co Wy sądzicie o kwiatowych butach do ślubu?

zdjęcia: INTERNET

7/9 TRENDY 2012 {część 16}

* * *

{trawa + moccasin + olive}

trawa moccasin olive

* * *

{hot pink + ecru + dark pink}

hot pink paleta.ecrudark pink

* * *

{srebro + gołębi + old gold}

srebro gołębi old gold

* * *

{wiosna + moccasin + light red}

wiosna moccasin light red

* * *

{turkus + ice blue + royal blue}

turkus ice blue royal blue

* * *

{amarant + czerwień + hot pink}

amarant czerwień hot pink

kolaż: WELLWEDDING

6/9 Coś niebieskiego

W tamtym tygodniu szalałam z niebieskim kolorem 😉 W tym, jak widać będzie podobnie. Ale, co ja poradzę na to,  że kocham ten kolor! A poza tym, on MUSI być na ślubie! Choćby w maleńkim akcencie, ale musi być w stylizacji Panny Młodej. A co powiedzieć, jeśli tym akcentem są niebieskie, cudowne, ulubione przez amerykańskie Panny Młode buty Badgleya Mischki?! Ja bym dała się z miejsca pokroić, za takie buty na ślub! Do tego koronkowa, zjawiskowa suknia i piękny, opadający na ramiona welon. Przepiękna stylizacja PM! Niezwykłe miejsce ślubu i przyjęcia. Ta piękna architektura to meksykańska villa. Jak już wiele razy Wam pisałam, Meksyk jest bardzo często wybierany na miejsce zaślubin i przyjęcia weselnego, z uwagi na koszty. Poza niebieskimi butami, nie ma innego akcentu kolorystycznego. Skromny i prosty bukiet z białych kwiatów (róże i frezje) i to wszystko. Umiar, elegancja i niezapomniane otoczenie.

zdjęcia: LANE DITTOE

5/9 BRIDAL FASHION WEEK – Elizabeth Fillmore

zdjęcia: materiały prasowe

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress