[responsive-menu menu="header_menu"]
„najpiekniejszy

Archiwum dnia 15 marca 2013

Miałam napisać o czymś innym, ale… na moim laptopie przysiadła właśnie biedronka! Obudziła się pewnie, bo czuje nadchodzącą wiosnę! Dostała kawałek jabłka, a ja postanowiłam pokazać Wam biedroneczkowe zaproszenia z pracowni DECO STUDIO DESIGNS. Soczyście czerwone pudełko z pięknego, fakturowanego papieru skrywa miłą i zabawną niespodziankę! Biedronki w kropki, serduszko w kropki i nawet wstążka, którą przewiązane jest pudełko jest w kropeczki! A klips, który znajduje się wewnątrz zaproszenia może posłużyć do spersonalizowania zaproszeń i wsunięcia pod niego karteczki z imieniem zaproszonego gościa! Do zaproszenia można zamówić również pozostałe elementy papeterii ślubnej.

zdjęcia: materiały prasowe

Uwielbiam suknie stylizowane na vintage i retro! A przodują w nich dwie amerykańskie marki BHLDN i RUCHE. I to właśnie najnowszą kolekcję tej drugiej marki chciałabym Wam dziś pokazać. Jak zwykle stawiają oni na romantyczny look, zwiewne tkaniny, delikatne drapowania, koronki i zdobienia. Kolekcja dostępna jest na stronie internetowej sklepu. Pełna rozmiarówka do rozmiaru 18 (europejskie 48/50). Suknie są w przystępnych, standardowych cenach. Poniżej wybrane modele z kolekcji z nazwami i cenami.

* * *

L: Isla 249,99 $

P: Ella Marlene 75,99 $

* * *

L: Isabella Faye 75,99 $

P: Gwen pink 449,99 $

* * *

L: Lena 299,99 $

P: Gwen ivory 449,99 $

* * *

L: Rosaline 249,99 $

P: Angeline 639,99 $

* * *

L: Daphne 694,99 $

P: Janelle 649,99 $

* * *

L: Noelle 416,99 $

P: Elena 292,99 $

* * *

L: Margarete ivory 478,99 $

P: Stella 649,99 $

* * *

L: Mackenzie 209,99 $

P: Evelyn 544,99 $

zdjęcia: RUCHE SHOP

4/6 FLASH!

Nie wiem, jak Wy, ale ja po zobaczeniu tej aranżacji idę dziś na miejscowy targ i będę szukać skrzynek po owocach 🙂 CUDO!

zdjęcia: materiały prasowe

Zapraszam Was na wielki set najpiękniejszych bukietów 2013 roku. To propozycje zza oceanu, które już w zeszłym sezonie były widoczne na wielu realizacjach i stylizowanych sesjach. W tym roku modna na prezentowane poniżej kompozycje przybyła również do Europy, w tym i Polski! Co będzie modne? Nadal wielogatunkowe bukiety o nieregularnych kształtach (to osobiście mój ukochany trend), nadal ombre, czyli kwiaty jednego lub wielu gatunków o różnych odcieniach tej samej barwy, nadal modne będą jednokolorowe bukiety z różnych gatunków roślin. Zdecydowanie królować będą ogrodowe i polne kwiaty. W tym roku lobbujemy na rzecz dalii i chryzantem, które w Polsce są traktowane, jako kwiaty pierwszolistopadowe. A to roślin, która występuje w niesamowitej ilości odmian, wielkości, kolorów i kształtów. Wartym uwagi jest trend do stosowania tzw.: zieleniny. Ale nie będą to egzotyczne liście, a nasze rodzime paprocie, liście funkii, bluszcze i barwinki. Kolory pastelowe nie oddadzą palmy pierwszeństwa innym kolorom! A Wy zdecydowałyście już, jakie kwiaty będą na Waszych ślubach?

zdjęcia: MARTHA STEWART WEDDING

Zobacz więcej na PALOMA BLANCA

zdjęcia: materiały prasowe
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress