[responsive-menu menu="header_menu"]
„najpiekniejszy

Archiwum dnia 15 marca 2013

Miałam napisać o czymś innym, ale… na moim laptopie przysiadła właśnie biedronka! Obudziła się pewnie, bo czuje nadchodzącą wiosnę! Dostała kawałek jabłka, a ja postanowiłam pokazać Wam biedroneczkowe zaproszenia z pracowni DECO STUDIO DESIGNS. Soczyście czerwone pudełko z pięknego, fakturowanego papieru skrywa miłą i zabawną niespodziankę! Biedronki w kropki, serduszko w kropki i nawet wstążka, którą przewiązane jest pudełko jest w kropeczki! A klips, który znajduje się wewnątrz zaproszenia może posłużyć do spersonalizowania zaproszeń i wsunięcia pod niego karteczki z imieniem zaproszonego gościa! Do zaproszenia można zamówić również pozostałe elementy papeterii ślubnej.

zdjęcia: materiały prasowe

Uwielbiam suknie stylizowane na vintage i retro! A przodują w nich dwie amerykańskie marki BHLDN i RUCHE. I to właśnie najnowszą kolekcję tej drugiej marki chciałabym Wam dziś pokazać. Jak zwykle stawiają oni na romantyczny look, zwiewne tkaniny, delikatne drapowania, koronki i zdobienia. Kolekcja dostępna jest na stronie internetowej sklepu. Pełna rozmiarówka do rozmiaru 18 (europejskie 48/50). Suknie są w przystępnych, standardowych cenach. Poniżej wybrane modele z kolekcji z nazwami i cenami.

* * *

L: Isla 249,99 $

P: Ella Marlene 75,99 $

* * *

L: Isabella Faye 75,99 $

P: Gwen pink 449,99 $

* * *

L: Lena 299,99 $

P: Gwen ivory 449,99 $

* * *

L: Rosaline 249,99 $

P: Angeline 639,99 $

* * *

L: Daphne 694,99 $

P: Janelle 649,99 $

* * *

L: Noelle 416,99 $

P: Elena 292,99 $

* * *

L: Margarete ivory 478,99 $

P: Stella 649,99 $

* * *

L: Mackenzie 209,99 $

P: Evelyn 544,99 $

zdjęcia: RUCHE SHOP

4/6 FLASH!

Nie wiem, jak Wy, ale ja po zobaczeniu tej aranżacji idę dziś na miejscowy targ i będę szukać skrzynek po owocach 🙂 CUDO!

zdjęcia: materiały prasowe

Zapraszam Was na wielki set najpiękniejszych bukietów 2013 roku. To propozycje zza oceanu, które już w zeszłym sezonie były widoczne na wielu realizacjach i stylizowanych sesjach. W tym roku modna na prezentowane poniżej kompozycje przybyła również do Europy, w tym i Polski! Co będzie modne? Nadal wielogatunkowe bukiety o nieregularnych kształtach (to osobiście mój ukochany trend), nadal ombre, czyli kwiaty jednego lub wielu gatunków o różnych odcieniach tej samej barwy, nadal modne będą jednokolorowe bukiety z różnych gatunków roślin. Zdecydowanie królować będą ogrodowe i polne kwiaty. W tym roku lobbujemy na rzecz dalii i chryzantem, które w Polsce są traktowane, jako kwiaty pierwszolistopadowe. A to roślin, która występuje w niesamowitej ilości odmian, wielkości, kolorów i kształtów. Wartym uwagi jest trend do stosowania tzw.: zieleniny. Ale nie będą to egzotyczne liście, a nasze rodzime paprocie, liście funkii, bluszcze i barwinki. Kolory pastelowe nie oddadzą palmy pierwszeństwa innym kolorom! A Wy zdecydowałyście już, jakie kwiaty będą na Waszych ślubach?

zdjęcia: MARTHA STEWART WEDDING
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress