[responsive-menu menu="header_menu"]

Archiwum miesiąca Luty, 2015

www

Kochani!

Znikamy na tydzień!

Przygotowujemy się do czegoś, o czym marzyliśmy od początku powstania magazynu BRIDELLE STYLE 🙂

I te marzenia stały się właśnie rzeczywistością.

Ale musimy również przygotować się premiery dwóch wyjątkowych projektów nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie.

Nasze warsztaty fotograficzne i stylizacyjne BRIDELLE WORKSHOPS oraz magazyn z laureatami plebiscytu THE BEST OF BRIDELLE będą mieć premiery już w marcu!

Zatem do zobaczenia 9 marca!

Zespół Bridelle

REKLAMA

middlemaria

Rysunek1

Uwielbiam fotografów ślubnych, którzy łączą w swojej pracy i stylu, reporterski charakter i artystyczny rys. Takie realizacje cieszą się w Waszym i moim rankingu oceny najwyższymi notami. Przedstawiam Wam dziś fotografa RAFAŁA KOPKOWSKIEGO, którego zdjęcia to mariaż pasji, profesjonalizmu i własnego stylu. Rafał fotografią ślubną zajmuje się od ponad 10 lat. Jak sam pisze preferuje styl reporterski, ale nie brakuje w jego realizacjach przepięknych, zaplanowanych i wystudiowanych portretów Panien Młodych oraz dbałości o detale, kadry i szczegóły. Wszyscy nasi Czytelnicy wiedzą, że mam ogromną słabość do zdjęć z przygotowań i portretów. I znalazłam zjawiskowe wręcz ujęcia w prezentacji Rafała. Zmysłowe, niedopowiedziane, eteryczne! Nie ma takich słów, które mogłyby opisać pełne oczekiwania, czasami niepewności chwile przed ślubem. Ale można je pokazać na zdjęciach. I RAFAŁ KOPKOWSKI w swoich materiałach ślubnych, wręcz maluje światłem, dyskretnymi detalami te emocje. Dla mnie to największa wartość fotografii ślubnej, bo uchyla z pełną dyskrecją i szacunkiem, najbardziej intymne przeżycia ludzi w dniu ich ślubu. Rafał ceni najbardziej w zdjęciach plastyczne i naturalne światło. Zachwyciły mnie jego realizacje plenerowe. Zobaczycie je poniżej. Są całkowicie zintegrowane z otoczeniem w którym zostały zrealizowane, a jednocześnie zachowują przepiękną kompozycję, linie, faktury oświetlenia, które w jego zdjęciach nierzadko są jeszcze bardziej uplastycznione dzięki umiejętnemu użyciu welonów, cieni rzucanych przez drzewa i ukochanej przeze mnie kontry, czyli fotografowania pod światło. Niejednokrotnie pisałam na blogu, że fotografia ślubna ma swoje kanony i warto jest się ich trzymać. Ale warto je również zmieniać i dostosowywać do swojego stylu. Brak schematów i rutyny w fotografii ślubnej pozwolił naszemu dzisiejszemu bohaterowi tworzyć sesje plenerowe o niepowtarzalnym klimacie i ujmującej, romantycznej atmosferze oraz wyjątkowej aurze światła z którym Rafał genialnie współpracuje! To, jak fotograf pracuje z zastanym światłem jest pierwszym i bywa czasami, że decydującym kryterium oceny jego pracy. Od światła, które tworzy otoczkę fotografowanych przez Rafała par, nie sposób oderwać wzrok! Ujęło mnie, że o swoich realizacjach nie pisze reportaże ślubne, tylko Historie Ślubne 🙂 Przecież tak właśnie jest – to nie są reportaże, tylko opowieści o najważniejszych wydarzeniach w życiu ludzi. Fotografowi zostaje powierzona w dniu ślubu niesamowita rola i odpowiedzialność. Ogromny respekt, którym Rafał darzy swoją pracę oraz fotografowane osoby nadaje jego fotografiom jeszcze bardziej imponujący charakter. Przepiękne, wzruszające, emocjonalne fotografie ślubne. Emocje. Światło. Kontakt. I te zniewalające portrety Panien Młodych 🙂 RAFAŁ KOPKOWSKI jest wykładowcą w Lubelskiej Szkole Fotografii. Pracuje na terenie Polski (głównie Lublin, Białystok, Warszawa), Europy i świata. Zapraszam na prezentację.

REKLAMA

middlemaria

zdjęcia: RAFAŁ KOPKOWSKI

99,99% Panien Młodych na całym świecie na długo przed ślubem marzy o tym dniu. O swoim księciu z bajki, który w pięknym smokingu lub garniturze będzie mieć łzy w oczach na jej widok. O zniewalającej sukni, która sprawi, że poczuje się jak księżniczka. O rodzinie i przyjaciołach, którzy będą jej towarzyszyć tego dnia. O słowach przysięgi małżeńskiej. I o pięknym, niezapomnianym, szalonym przyjęciu weselnym. Nie wiem czy Karolina – Panna Młoda – bohaterka przepięknej realizacji PIEKNYDZIEN.COM.PL marzyła od dziecka o swoim ślubie, ale wierzę, że był on spełnieniem jej marzeń. Bo tak wyglądał! Niesamowity, dopracowany, emanujący szczęściem i radością piękny dzień Karoliny i Leopolda (przepiękne imię! :-)) został w mistrzowski sposób sfilmowany przez Magdę i Michała Dulemba z PIEKNYDZIEN.COM.PL Filmowcy po raz kolejny zachwycają nas szerokimi kadrami, ujęciami lotniczymi, zostały wykonane z heksakoptera, fantastycznym montażem i muzyką. Wesele tej uroczej Pary odbyło się w Uroczysku Siedmiu Stawów – pięknie odrestaurowanym XVI-wiecznym zamku, a ślub we wrocławskim kościele Karola Boromeusza. Warto wspomnieć, że ostatni film tych niezwykle uzdolnionych filmowców, który pokazywałyśmy Wam niedawno (dla przypomnienia TU) został nagrodzony przez elitarne stowarzyszenie filmowców EEVA w kategorii Najlepszy pilot. Film ze ślubu Karoliny i Leopolda potwierdza tylko ten werdykt, bo imponujące ujęcia z powietrza nadały całej produkcji światowego splendoru! Przepiękne miejsce w którym odbyło się wesele wyglądało z każdej perspektywy niezwykle atrakcyjnie w obiektywie kamer. Dopracowana stylizacja przepięknej Panny Młodej, niesamowita aranżacja namiotu weselnego – te wszystkie cudne detale znalazły się w klipie. Ale najpiękniejsze są emocje, radość i wzruszenie. Szczególnie…. Panów! Domyślam się, że dwaj Panowie, którzy towarzyszyli Karolince i Leopoldowi to ich Tatusiowie, którzy nie kryli wzruszenia 🙂 I ja wzruszyłam się wraz z nimi 🙂 Przepiękny film, który jak niewiele tego typu produkcji poruszył mnie do łez i wywołał wspomnienia… Dziękuję, że możemy przeżyć takie emocje.

REKLAMA

middlemaria

Karolina i Leopold – klip from Michał i Magda Dulemba on Vimeo.

zdjęcia: materiały prasowe

3/6 Słodkie stoły

Słodkie stoły na dobre zadomowiły się na polskich ślubach. Zachwycają aranżacjami i wymyślnymi słodkościami, które można na nich znaleźć. Słodkie bufety na weselach są najczęściej największą atrakcją dla zaproszonych dzieci 🙂 Taka ilość słodyczy może przyprawić zatroskanych rodziców o palpitacje serca ;-), ale myślę, że na ten jeden dzień można dać pociechom dyspensę i pozwolić im na nieco więcej. Z myślą o zaproszonych na wesele dzieciach, przygotowałyśmy najciekawsze propozycje kolorystyczne i aranżacyjne słodkich bufetów. Możliwości są absolutnie nieograniczone! Bufet można ozdobić w dowolnym stylu nawiązującym do motywu i kolorów przewodnich Waszego ślubu. Do aranżacji warto użyć papierowych dekoracji, które są obecnie bardzo modne! Możecie samodzielnie wykonać kolorowe rozety, chwosty ze wstążek, albo kurtyny z koronek. Zadbajcie o to, aby słodkości były przygotowane wyłącznie z naturalnych składników. I bardzo WAŻNA uwaga – wyeliminujcie wszelkie alergeny! Wiele dzieci jest uczulonych np.: na orzechy. Lepiej wybrać domowe ciasta, ciasteczka, czekoladowe lizaki o pewnym składzie i pochodzeniu. Warto przy każdej słodkości postawić dekoracyjną wizytówkę z informację o składzie. Dzięki temu rodzice będą mogli kontrolować, co ich pociechy pałaszują 🙂

REKLAMA

middlemaria

zdjęcia: PINTEREST
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress