[responsive-menu menu="header_menu"]
„najpiekniejszy

Archiwum dnia 2 listopada 2017

Inne spojrzenie na modę ślubną

Zazwyczaj moda ślubna definiowana jest przez jasno określone standardy, mające przede wszystkim związek z obowiązującą kulturą, jednak projektanci coraz częściej starają wychodzić poza nie. Panny młode również niejednokrotnie rezygnują z kreacji, które pasują do utartych schematów, na rzecz tej jedynej wymarzonej sukni, w której czuje się po prostu pięknie. To bardzo ważne, aby panna młoda wybrała suknie kierując się swoimi upodobaniami, a nie tym, co jest aktualnie modne, dlatego przedstawiamy Wam inne spojrzenie na modę ślubną. Poniżej znajdziecie cudowne kreacje, mniej lub bardziej odbiegające od typowych i zwyczajnych sukni ślubnych. Luźne i zwiewne kroje to idealny wybór dla miłośniczek romantycznego i swobodnego klimatu. Elegancka suknia ślubna z klasą również może nieco różnić się od tych popularnych wzorów. Spójrzcie tylko na propozycje od Houghton. Oryginalność i elegancja jednocześnie. Jednolite suknie ślubne to norma, jednak sprawdźcie propozycje Truvelle. Biel połączona ze złotem lub czernią wygląda pięknie i wcale nie sprawia, że suknia nie wygląda jak ślubna. Wręcz przeciwnie! Takie zestawienia dodają mnóstwo elegancji i uroczystego charakteru. Niestandardowe suknie ślubne wychodzące poza utarte schematy są naprawdę piękne i odzwierciedlają osobowości panny młodej, a nie obowiązującą modę.

REKLAMA

bookab

Needle and Thread

BHLDN

Houghton

Truvelle

Rime Arodaky

zdjęcia: materiały prasowe

Egzotyczne oplątwy

Oplątwy to niesamowite rośliny! Ich fantastyczny egzotyczny wygląd sprawia, że są coraz częściej używane w ślubnych aranżacjach. Prezentują się niezwykle oryginalnie, a dekoracje z ich udziałem nabierają niepowtarzalnego charakteru. Możecie wykorzystać je zarówno w bukietach, dekoracjach stołów i innych elementach aranżacji ślubnych. Spójrzcie tylko na te cudowne i niestandardowe dekoracje z oplątwą w roli głównej.

REKLAMA

bookab
Oplątwa odnajduje się w bardzo modnym w tym sezonie motywie greenery.

Delikatna butonierka z nutką egzotyki.

Szklane szkatułki wraz z oplątwą tworzą fantastyczne aranżacje.

Stonowana zieleń oplątwy świetnie współgra z intensywnymi barwami tworząc piękną dekorację w egzotycznym stylu.

Oplątwa może być zarówno delikatnym dodatkiem, ale również dominującym elementem bukietu ślubnego.

Egzotyczne rośliny w towarzystwie eukaliptusa tworzą cudowny i oryginalny bukiet ślubny.

Oplątwa świetnie prezentuje się w kompozycjach z przewagą zieleni.

Minimalistyczna dekoracja z oplątwą w roli głównej.

Ścianka z oplątw to bardzo prosta, ale jednocześnie niesamowicie efektowna i kreatywna dekoracja.

Oplątwa jest niezwykle piękna i może stanowić cudowną dekorację bez innych roślin.

Odważna propozycja bukietu ślubnego z oplątwy.

Delikatna oplątwa z gałązką eukaliptusa tworzą subtelną i uroczą ozdobę.

Oplątwy w wersji mini to doskonały pomysł na oryginalne podarunki dla gości.

zdjęcia: PINTEREST

KOLEKCJE 2018 Morilee by Madeline Gardner

Zobacz więcej na MORILEE BY MADELINE GARDNER

REKLAMA

bookab

zdjęcia: materiały prasowe

Rustykalnie i egzotycznie

Połączenie stylu rustykalnego i egzotycznego wydaje się Wam niemożliwe? Z pewnością, jest to trudne zadanie, jednak fotoreportaż z tego ślubu jest najlepszym dowodem na to, że z pozoru absurdalne połączenia, mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Zatem spójrzcie jaki cudowny klimat panował na tej rustykalnej i jednocześnie egzotycznej uroczystości. Młoda para prezentowała się przeuroczo. Pani młoda wybrała sukienkę kierując się raczej rustykalnym klimatem. Luźna sukienka i subtelny wianek stworzyły delikatną stylizację, którą nieco przełamał kolorowy bukiet w egzotycznym stylu. Pan młody z kolei zaufał klasyce. Czarny garnitur i muszka w tym kolorze oraz biała koszula to bardzo bezpieczny zestaw, jednak przyznajcie, że był to świetny wybór. Nasi bohaterowie w tym szczególnym dniu podróżowali uroczym garbusem w kolorze ciemnej zieleni. Obok niego możemy zauważyć drewniane skrzynki, które fantastycznie nawiązują do sielskiego klimatu, jednak wraz liściem monstery i kwiatami w doniczkach tworzą prawdziwie egzotyczną atmosferę. Taki też klimat panował na przyjęciu, gdzie główną rolę grały nietypowe rośliny. Nie sposób jednak nie wspomnieć o niezwykle modnych w ostatnich sezonach krzesłach chiavari. Same w sobie są piękne i niezwykle efektowne, a w tym przypadku w scenerii eleganckiego dziedzińca wyglądają oszałamiająco i tworzą cudowną całość wraz z resztą elementów. Na stołach znalazły się minimalistyczne dekoracje w egzotycznym stylu. Jest tam kilka kompozycji, z których każda jest inna. Dzięki temu stonowana sceneria została delikatnie ożywiona przez intensywne kolory tropikalnych roślin. Niestandardowe połączenia potrafią stworzyć naprawdę świetne efekty, a co najważniejsze są bardzo oryginalne. Ślub w rustykalnym i jednocześnie egzotycznym stylu to świetny pomysł, a efekty są niesamowite. ZAPROSZENIA w rustykalnej i jednocześnie egzotycznej stylistyce to byłoby prawdziwe wyzwanie dla projektantów papeterii! Jak sądzicie?

REKLAMA

bookab

REKLAMA

</a

zdjęcia: PEOPLE TRUE LOVE TELLERS

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress