Call of Duty: Warzone – 5 Najlepszych Porad Odnośnie Tryby Battle Royale

by środa, 19 maja, 2010
Tytuł Call of Duty jest znany graczom od wielu lat. Trudno zliczyć ilość wersji, ale ostatnia robi chyba największe wrażenie. Dopracowana została nie tylko perfekcyjnie grafika, ale również mechanika postaci. Poza tym fabuła oraz sposoby gry są niezwykle innowacyjne. Przykładem jest, chociażby darmowy tryb Battle Royale. Dzięki temu możemy zmagać się z innymi graczami z innych krajów, ale w niespotykanie dużej ilości. Dzięki temu to nie jest zwykła oferta rozrywkowa tak jak gry owocowe lub jakieś przygodówki.

Zgodnie ze statystykami już w pierwszym dniu udostępniania tego tytułu razem do gry zasiadło 6 mln graczy. Naturalnie im lepsza gra, tym większe będzie miała wymagania. Nie tak łatwo więc w niej przetrwać. Z tego powodu pojawia się wiele ciekawych porad w internecie, które pozwolą nam dłużej walczyć, a kto wie, może nawet wygrać w całej rozgrywce.

 

Współpraca z innymi

 

Łączenie sił w tego typu grach zawsze było popularne, ponieważ jest po prostu praktyczne. Możemy dłużej przetrwać w ekstremalnych warunkach na polu bitwy. Początkowo nie było w Call of Duty: Warzone trybu dla jednego gracza, więc wszyscy uczestnicy łączyli siły najczęściej w trzyosobowej grupy. Na pewno warto w ten sposób grać, nawet jeżeli jesteśmy zwolennikami takiej współpracy. Dlaczego jest ona lepsza niż single Player? Gdy jesteśmy np. ranni i leżymy, to kompani mogą nas podnieść albo wykupić, gdy nie radzimy sobie w więzieniu.

 

Aktualizacja Oferuje Grę Pojedynczą

 

Naturalnie tradycjonaliści nie zwracają uwagi na aluzje i racjonalne argumenty i mają oczywiście do tego święte prawo. Na szczęście ostatnia aktualizacja gwarantuje nam tryb jednoosobowy. Stajemy, więc samodzielnie przeciwko 149 innym wojownikom. Jak najlepiej wówczas grać? Jeśli chcemy natychmiast włączyć się do walki, to skaczemy z samolotu i podczas lotu już obserwujemy otoczenie. Natychmiast należy także szukać ekwipunku.

 

Komunikacja Jest Niezbędna

 

Zwolennicy gry zespołowej także będą mieli co robić, ale w tej sytuacji najważniejsza będzie komunikacja. Do tego celu wykorzystujemy np. czat głosowy. Doskonale sprawdza się praktyce, ponieważ możemy na bieżąco informować o zagrożeniu albo zaproponować nową taktykę. Czasami jednak nie wszyscy gracze posługują się językiem angielskim. W tej sytuacji można wykorzystać przydatny mechanizm „pingowania”. To daje nam możliwość oznaczania przydatnych lokalizacji.

 

Trening Czyni Mistrza

 

Najnowsza Call of Duty to jeszcze więcej przyjemności, ale także większe wymagania. Im lepiej rozeznamy się w możliwościach wykorzystania broni, a także poruszania, tym lepiej dla nas. Dlatego przyda się trening. Musimy opanować przede wszystkim:

  • strzelanie
  • poruszanie się po mapie.

Poza tym obowiązkowe jest również zrozumienie samej dynamiki zabawy, a także unikatowej mechaniki. Najlepiej eksperymentować z różnymi rozwiązaniami, aby znaleźć najlepszy sposób na skuteczną walkę. Opracowanie dobrej taktyki sprawi, że przeciwnicy szybciej będą eliminowani. Warto też słuchać bardziej doświadczonych graczy. Z tego też można wyciągnąć dużo wniosków i wykorzystać w kolejnej rozgrywce, aby od razu nie przegrać.

 

Najlepszy Moment, aby Wyskoczyć z Samolotu

 

Znalezienie dobrego sprzętu to zawsze jest problem dla niedoświadczonych graczy. W tej wersji Call of Duty nie ma jakiejś wyjątkowo atrakcyjnej strefy, gdzie możemy zaopatrzyć się w to, co niezbędne. Generalnie gadżety oraz broń możemy znaleźć w około 20 najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach. Z tego powodu warto wybrać miejsce do lądowania w zależności od umiejętności całej drużyny. Musimy ten aspekt dopasować również do szybkości przemieszczania się po terenie.

Tagi: Kategoria: Ciekawostki 0