TRENDSETTERS 2011 – Głosowanie 7 – 21 stycznia 2012

by poniedziałek, 9 stycznia, 2012


Kochani! I oto nadszedł 7 stycznia. Jest prawie północ, a my z przyjemnością ogłaszamy nominacje oraz dwie niespodzianki związane z głosowaniem. Z uwagi na ogromną ilość zgłoszeń do naszego plebiscytu (ponad 1500 zgłoszonych firm!) postanowiliśmy zmodyfikować zasady naszego konkursu.

Po pierwsze zostaną przyznane dwa tytuły TRENDSETTERS 2011. Pierwszy to TRENDSETTERS 2011WYBÓR Bridelle (zwycięzcy wybrani przez redakcję bloga w poszczególnych kategoriach) oraz TRENDSETTERS 2011WYBÓR Czytelników (zwycięzcy wybrani przez Czytelników bloga oraz fanów firm w poszczególnych kategoriach).

Po drugie redakcja bloga nominowała po 3. firmy w każdej kategorii, ale… Ale Wy także macie możliwość głosowania na swoich kandydatów, którzy nie zostali nominowani przez redakcję! W każdej sondzie macie do wyboru 3. nominowanych przez nas kandydatów, oraz pole własnego wyboru OTHER. Jeśli chcesz zagłosować na swojego kandydata w polu OTHER wpisz adres internetowy firmy na którą chcesz oddać głos, np.: www.bridelle.pl

Firmy nominowane przez nas w głosowaniu Czytelników zostały wybrane na podstawie ilości przesłanych kandydatur przez ich klientów, kontrahentów i miłośników.

GŁOSOWANIE POTRWA DO 21 STYCZNIA 2012 ROKU do godziny 23:59. Z jednego adresu IP można oddać tylko jeden głos (zablokowana jest możliwość wielokrotnego głosowania). Życzymy powodzenia, w przypadku pytań prosimy o kontakt bridelle@bridelle.pl

Aby oddać głos na swojego faworyta, kliknij na banner TRENDSETTERS 2011, znajdujący się poniżej.

* * *