Bridelle Style Guide FOREST 5

by środa, 2 września, 2020
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

FOREST

 

 

Styl uzupełniający

whimsical

 

Kolory przewodnie

róż / blady róż / koral / malina / ecru

 

Kolory uzupełniające

złoto / mocca / wanilia

 

Kwiaty

róża / peonia / storczyk / protea / dalia

 

Pora roku

wiosna / lato / jesień / zima

 

Inspiracje

lata 20.

Prowansja

antyki

 

 

 

1. Ta stylizacja jest zaskakująca, bo leśne motywy kojarzą nam się z ciemną zielenią i brązami. A tu wykorzystano pastelowe kwiaty w cudownych odcieniach różu, brudnego różu, herbaty i moreli. A jednak motyw leśny świetnie sprawdził się w tej kolorystyce, bo na zaproszeniach znalazły się gałązki paproci, a część papeterii wykonano na drewnianych podkładach.

2. Koronkowa, bogato zdobiona suknia ślubna świetnie kontrastuje z leśnym motywem przewodnim.

3. Urocza patera z drewnianego pniaka pięknie wyeksponowała biały tort.

4. Wśród pastelowych kwiatów znalazła się koralowa peonia, kremowe i herbaciane róże i malinowe storczyki. Świece w kolorze miodowym pięknie uzupełniły aranżację.

5. Wesele w plenerze, z motywem drewna to doskonałe tło dla kolorowej i słodkiej kolorystyki.

6. Drewniane blaty stołów to subtelny leśny akcent, na tle którego jasna zastawa i pastelowe kwiaty oraz serwetka zostały pięknie wyeksponowane.

 

Artykuł powstał we współpracy z CARPENTRY SHOP.

 


zdjęcia: PINTEREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *