Oryginalne miejsca na miesiąc miodowy w przyszłym roku

by sobota, 10 października, 2020
Najlepsze miejsca na miesiąc miodowy w 2021 roku

 

 

Wszystko wskazuje na to, że w 2021 roku będzie rekordowa liczba ślubów. Ogromna część imprez została przełożona z 2020 roku na kolejny i coraz więcej przesłanek wskazuje na to, że szykuje się powrót do standardowych ślubów i wesel sprzed pandemii. Dlatego końcówka roku to doskonały czas na zastanowienie się nad miesiącem miodowym. Sektor turystyczny będzie starał się przyciągać swoich klientów rekordowo niskimi cenami, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Może lepiej nie planować niczego w Polsce i wybrać się do Las Vegas, czyli światowej stolicy ślubów oraz hazardu? Jeśli ktoś chce zagrać, wystarczy, że zapozna się z tym, co oferuje oficjalna strona Roulette77. W przypadku, gdy ktoś rozważa ślub w Las Vegas, to doskonały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Region jest pełen atrakcji dla dwójki zakochanych i z pewnością nikt nie będzie się tam nudził. Gdzie jeszcze można pojechać, żeby zapomnieć o nieudanym 2020 roku?

 

 

 

 

Phuket

 

Tajlandia jest jedną z najbardziej niedocenionych celów wycieczek w Polsce. Przepiękne widoki, lazurowe wybrzeża, biały – lśniący od słońca piasek i nieznana kultura. To wszystko zapewnia niemal niekończące się atrakcje nawet podczas dłuższego wyjazdu. Dodatkowym atutem są niskie ceny. Wybierając się na wycieczkę zagraniczną, zawsze trzeba się liczyć z dużymi cenami. No, chyba że jedzie się do Tajlandii, gdzie jedzenie może kosztować mniej niż w Polsce.

Phuket to doskonałe miejsce na swoją pierwszą wycieczkę. Najważniejsze miejsca, które można tam zwiedzić to pomniki dziedzictwa kultury buddyjskiej jak ogromny Budda lub przepiękne świątynie, znacząco odbiegające architektonicznie od europejskich kościołów. Oprócz tego można wziąć udział w wycieczkach po lazurowych wybrzeżach, skorzystać ze słynnego tajskiego spa oraz wybrać się na jedną z bajkowych plaż.

 

Tahiti

 

Piękna wyspa na środku Oceanu Spokojnego być może wydaje się celem nieosiągalnym, ale warto w tym roku zwrócić na nią uwagę, ponieważ zanosi się na to, że ceny mogą być bardzo przystępne. Miesiąc miodowy na Tahiti to bez wątpienia czas, którego nie zapomni się do końca życia. Dziesiątki profesjonalnych resortów turystycznych, przepiękna błękitna woda rozciągająca się ze wszystkich stron po horyzont i idealna pogoda. Wyspy Polinezji Francuskiej są po brzegi wypełnione atrakcjami i przechadzanie się po nich to niekończące odkrywanie nowych rzeczy, których nie doświadczy się w Europie. Odległość podróży może przerażać, ale cena miesiąca miodowego wcale nie musi być taka wielka.

 

Florencja

 

Jedyne miasto w tym zestawieniu to przepiękna włoska Florencja, która jest jedną z najważniejszych miejscowości pod względem zabytków architektonicznych Europy. Dawna stolica Włoch zachowała ogromną część starych zabudowań i stała się doskonałym miejscem podróży dla osób kochających historię. Nawet kilkutygodniowy pobyt we Florencji może być za krótki, żeby móc wszystko zwiedzić. Dlatego warto przygotować się na dłuższy pobyt (co jest możliwe ze względu na niewielkie koszty wyjazdu) i cieszyć się chwilami we dwoje z ukochaną osobą. Florencja ze względu na Rzym i Wenecję jest nieco niedoceniona, a przez wielu ekspertów to właśnie ona jest jednym z najlepszych miejsc do zwiedzania zabytków na świecie.

 

Wybrzeże Amalfitańskie

 

Południowo-zachodnie wybrzeże Włoch zapewnia niezapomniane chwile dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na bardzo drogi wylot na wyspy, znajdujące się na końcu świata. Ogromne klify i przepiękne widoki to w tym miejscu standard. Jeśli doda się do tego przeważającą w całym roku słoneczną pogodę i teren o powierzchni 90 km kwadratowych objęty Światowym Dziedzictwem UNESCO, otrzymuje się nieskończoną liczbę atrakcji dla pary zakochanych. Jeśli ktoś kocha zabytki i niezapomniane widoki, Wybrzeże Amalfitańskie jest czymś, czego nie można przegapić.

 

Wybierz mniej uczęszczane przez Polaków miejsca, które zaskoczą klimatem oraz atrakcjami

 

Ślub zawsze jest bardzo stresującym wydarzeniem w życiu człowieka i kiedy emocje już opadną, zawsze warto pojechać na miesiąc miodowy. 2021 rok może obfitować w atrakcyjne ceny wycieczek nawet do najodleglejszych miejsc na ziemi. Dlatego warto rozważyć miejsca mniej popularne w Europie i na świecie, gdzie można się wyciszyć, nacieszyć naturą i chłonąć obcą kulturę. Nie trzeba się bać nieznanych miejsc, ponieważ z pewnością będą zaskakiwały na każdym kroku. Coś, co jest nieznane, zawsze zapewnia niekończące się pokłady atrakcji. Nie ma nic przyjemniejszego na wycieczce od odkrywania czegoś, czego się nie spodziewało. A miesiąc miodowy to przepiękny czas dla dwojga, który być może będzie jedną z ostatnich szans na wyciszenie się tylko we dwójkę…