Na co zwrócić uwagę organizując wieczór panieński

by sobota, 28 sierpnia, 2021
Na co zwrócić uwagę organizując wieczór panieński.

 

Zawarcie związku małżeńskiego to wydarzenie, do którego przyszła panna młoda z reguły przygotowuje się przez bardzo długi czas. Dlatego ważnym sprawdzianem przed imprezą ślubną jest często właśnie organizacja wieczoru panieńskiego. Tradycyjnie odpowiedzialność za to, jak będzie wyglądać i co przyszła panna młoda i jej przyjaciółki, koleżanki i kuzynki będą robić, leżała po stronie świadkowych. Obecnie, coraz częściej, to właśnie główna bohaterka spotkania, chce mieć wpływ na to, jak ten wieczór będzie wyglądać, jakie przebrania założą uczestniczki, co będą jeść oraz jak będzie udekorowane miejsce imprezy. Największym wyzwaniem jest oczywiście wybór odpowiednich atrakcji. Muszą być one dopasowane przede wszystkim do charakteru panny młodej oraz wystarczająco atrakcyjne, by zainteresować także pozostałe uczestniczki spotkania. Hitem ostatnich lat jest organizowanie gier hazardowych i wizyty w kasynach stacjonarnych, a nawet gra na automatach i oferta kasyn online, dzięki wykorzystaniu przenośnych urządzeń; laptopów, tabletów, a nawet smartfonów.

Najnowszym trendem, który biorą pod uwagę organizatorki wieczorów panieńskich, jest zapraszanie nie tylko gości ze strony panny młodej, ale także kobiet ze strony pana młodego. To świetny pomysł na to, by poznać jego rodzinę i przyjaciół i przełamać „lody” przed zbliżającą się imprezą ślubną. Osoby odpowiedzialne za event, nie mogą zapomnieć o kupnie specjalnego prezentu dla głównej bohaterki. Istnieje wiele teorii na temat tego, co kupić pannie młodej; coś zabawnego, zaskakującego, a może bardziej użytecznego? W sieci można znaleźć wiele gotowych prezentów na ten właśnie wieczór. Są to np. zestawy domowego SPA i kosmetyki, vouchery do salonu piękności lub do salonu masażu, biżuteria, karty podarunkowe na zakupy, a nawet opłacone uczestnictwo w kursach gotowania, fotografii lub tańca. Niektórzy wybierają nieco bardziej spersonalizowane upominki; koszulki z napisami, bransoletki z grawerem, a nawet kubki lub filiżanki z ręcznymi zdobieniami lub napisami okolicznościowymi. Warto zachęcić inne uczestniczki imprezy do połączenia sił i kupna jednego, wspólnego prezentu. Dzięki sporemu budżetowi będzie łatwiej zaskoczyć pannę młodą nieosiągalnym dla niej upominkiem. Czasy, kiedy prezentowano gadżety o erotycznym charakterze w postaci męskich genitaliów już dawno minęły, a obecnie panny młode oczekują nieco bardziej oryginalnych niespodzianek.

Wachlarz pomysłów na organizację wieczoru panieńskiego jest nieograniczony i jak już pisaliśmy wcześniej zależy od charakteru panny młodej, a także wieku i predyspozycji uczestników imprezy. Wyjazd na wieczór panieński do innego miasta lub za granicę, może okazać się bardzo trudny do zorganizowania, gdyż nie wszyscy goście, mogą na przykład dysponować tak dużą ilością czasu. Najbardziej popularnymi imprezami w naszym kraju są przede wszystkim: wyjścia do klubów i restauracji, udział w warsztatach zawodowych np. makijażu, gotowania, szycia lub produkcji kosmetyków i kremów oraz stylizowane sesje zdjęciowe.

Tagi: No tags Kategoria: Bez kategorii 0