Najbardziej oryginalne wesela podczas pandemii

by sobota, 9 stycznia, 2021
Tak, niestety, pandemia doprowadziła do tego, że wesela wyglądają dziś zupełnie inaczej. Branża ślubna była tylko jedną z wielu dotkniętych przez pandemię, wśród których bardzo mocno ucierpiały takie branże jak sport, hazard (na szczęście kasyna online, takie jak te na TopCasinoExpert-pl.com, mogły działać nieprzerwanie), turystyka i hotelarstwo. Jednak w chwili obecnej sytuacja jest o wiele luźniejsza pod względem środków (choć zależy to również od kraju), niż miało to miejsce w zeszłym roku.

 

 

 

 

Niezależnie od tego, są pary, które nie pozwoliły pandemii na odwołanie swoich ślubów, ale wykorzystały sytuację narzuconą przez pandemię, aby użyć swojej wyobraźni i zorganizować niezapomnianą ceremonię, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Przy odrobinie kreatywności znaleźli sposoby, aby zamienić swoje uroczystości ślubne w dzień bezpieczny i pełen emocji, a my znaleźliśmy je wszystkie na Instagramie. Jeśli masz zamiar zorganizować swój wielki dzień pomimo pandemii, spójrz na pomysłowe pomysły na wesele Covid, które zebraliśmy…

 

Zorganizuj ślub w kinie Drive-in (@abigailgingeralephotography)

Ta para nie pozwoliła, aby Covid-19 przekreślił ich wymarzone plany ślubne, dlatego wpadli na genialny pomysł, aby zamienić ceremonię w kinie drive-in.

Ceremonia została odtworzona na dużym ekranie, tak aby każdy mógł ją zobaczyć, a także była transmitowana na żywo dla gości z daleka. Po wymianie przysięgi nastąpił poczęstunek z ciężarówek z lodami, a projekcja ich ulubionego filmu „Twister” znalazła się w dalszej części planu i programu tego wieczoru.

Trzeba było do tego trochę wyobraźni, ale ślub ich marzeń był możliwy nawet w środku pandemii.

 

Ślub na parkingu (@herecomestheguide)

Jednym z trendów, który pojawił się w czasie pandemii były śluby na parkingach. Ta para poszła jednak o krok dalej.

Goście zaparkowali samochody wzdłuż parkingu i czekali na nowożeńców, którzy przeszli przez rzędy samochodów, aby powitać ich wszystkich w bezpiecznej odległości.

 

Dostawa zamiast weselnego cateringu (@mccallssf)

Jak dużo kreatywności może być w tej sytuacji? Całkiem sporo, bo na przykład „McCalls Catering & Events” uruchomiło nowy serwis z dostawą jedzenia „MCmarket”, który dowoził weselne obiady wprost pod drzwi gości.

Jest to doskonałe uzupełnienie wirtualnej projekcji ślubnej. Dostępne są również kosze piknikowe na świeżym powietrzu oraz butelki wina lub koktajli.

 

Maska, która pasuje do sukni ślubnej (@rachelleappelle)

Noszenie maski może być obowiązkowe podczas ceremonii, ale to nie znaczy, że nie może być zgodne z zasadami mody.

Ta panna młoda stworzyła maskę, która pasowała do sukni ślubnej, którą również sama zaprojektowała.

 

Ślub na tarasie domu (@dorothylouisephoto)

Wiele zakochanych par decyduje się na zorganizowanie ślubu na podwórku lub na tarasie swojego domu, zamieniając zewnętrzną przestrzeń w naprawdę piękne miejsce na zabawę.

Wykorzystują rośliny doniczkowe, wiszące kosze z kwiatami, tkaniny, światła, a nawet dywany lub meble z salonu, aby stworzyć idealną atmosferę na swoją specjalną okazję.

 

Szanujemy dystans (@hamiltonphotography)

Śluby na świeżym powietrzu były (i nadal są) dozwolone w wielu krajach, ale obowiązuje zachowanie dystansu społecznego ( i wygląda na to, że będzie tak do końca roku). Stąd też konieczne jest strategiczne planowanie.

Ta para ustawiła krzesła dla gości w pewnej odległości i w bardzo ciekawy sposób.

 

A Chance for Humanity (@16cents3shoes)

Ta niesamowita para zamieniła odwołany ślub w pracę humanitarną.

Ich ślub został odwołany z powodu koronawirusa, ale zamiast się tym zamartwiać, postanowili przekazać całe jedzenie do lokalnego schroniska dla kobiet i dzieci. Nie tylko przekazali jedzenie, ale również sami je podawali, nawet w dniu ślubu.

 

zdjęcie: unsplash.com
Tagi: No tags Kategoria: Bez kategorii 0