Jak grać na automatach z rozwijającymi się bębnami w Neon 54

by sobota, 6 stycznia, 2024
Fascynującym aspektem automatów online jest ich różnorodność i różnorodność.

Od standardowych klasycznych automatów do skomplikowanych, nowoczesnych automatów wideo pełnych funkcji, entuzjaści automatów mogą z łatwością znaleźć grę, która im się podoba w Neon 54: https://neon-54kasyno.pl.

Rozwijające się bębny to mechanika oferująca zupełnie nowe wrażenia (i potencjalnie większe szanse na wygraną).

Od darmowych spinów po mnożniki, kaskadowe symbole i opcje zakładów bonusowych, gracze mogą cieszyć się wieloma mechanikami gry nawet w ramach tej samej gry.

Jeśli zastanawiasz się, jak działają rozwijające się bębny i w jakich grach w Neon 54 zastosowano tę mechanikę, to jest to artykuł dla Ciebie.

Czym są rozwijające się bębny w automatach do gier?

Jeśli wyobrazisz sobie tradycyjną grę na automacie, najprawdopodobniej pomyślisz o obszarze siatki z trzema bębnami, na których krążą symbole, zanim zostaną wybrane przez generator liczb losowych, a celem jest uzyskanie pasujących symboli w różnych kombinacjach, zwykle od lewej do prawej.

W grach z rozwijającą się mechaniką bębnów dostępnych w Neon 54 można dodać dodatkowe bębny i rzędy, aby utworzyć więcej linii wygrywających.

Mechanika rozwijających się bębnów jest najczęściej używana w rundach bonusowych, ale rozmiar planszy może również wzrosnąć w wyniku zwycięskiej kombinacji lub przejścia gracza przez różne poziomy w grze.

We wszystkich przypadkach rozwijające się bębny zwiększą liczbę linii wygrywających lub możliwych zwycięskich kombinacji.

Jak działają rozwijające się bębny automatowe?

Rozszerzające się bębny automatów są zwykle uruchamiane na dwa główne sposoby:

 

  1. Po każdej zwycięskiej kombinacji – w grze podstawowej, więc mogą nastąpić wygrane i możliwość wygrania rundy bonusowej.
  2. Zebranie X symboli, aby wejść do rundy bonusowej – wzmacnia specjalne funkcje i potencjał bonusowy w rundzie bonusowej.

 

Przykłady automatów do gry z rozwijającymi się bębnami

 

W Neon 54 dostępnych jest wiele różnych rodzajów automatów z rozwijającymi się bębnami. Oto kilka przykładów.

 

  • Zacznij od legend i wypróbuj serię Rich Wilde, zawierającą niesamowitą Księgę Umarłych. W tej grze symbole Rich Wilde pojawiają się w rundzie darmowych spinów jako rozszerzający się symbol wild, zapewniający jeszcze większe potencjalne wygrane.
  • Jako jedna z najpopularniejszych gier automatowych na świecie, Starburst nie wymaga przedstawiania. Obracające się koło gwiazdowe może spaść na dowolny bęben i zawsze rozszerza się, aby wypełnić cały bęben, zastępując wszystkie symbole, aby zainicjować kolejny darmowy obrót z lepkimi symbolami Wild wciąż na miejscu.
  • Sticky Bandits ma pojedyncze symbole, które układają się w stosy, przechodząc w ogromne symbole wild, które mogą rozszerzać się w prawo, zajmując 5 x 2 miejsca. Symbole wild działają zarówno jako symbole wild, jak i bonus, dzięki czemu mogą przyczynić się do powstania wielu zwycięskich kombinacji.
  • Automat Play’n GO Doom of Egypt oferuje hojne rozszerzenie: na początku gra losowo wybiera symbol, który podczas rundy działa jako specjalny symbol rozszerzający się. Kiedy ten symbol trafi, rozszerza się, zakrywając bęben, pod warunkiem że znajdują się co najmniej 3 symbole o niskiej wartości. Jeśli trafisz wszystkie 5 symboli Anubisa, rozwiną się one i zajmą cały ekran, nagradzając Cię główną nagrodą w wysokości 5000-krotności Twojej stawki.
  • W Wild Blood symbol wild zastępuje wszystkie inne symbole (z wyjątkiem symboli scatter/bonusowych), tworząc zwycięskie kombinacje. Jako rozwijający się symbol wild, jeśli ciemnowłosa postać wyląduje na środkowym bębnie, rozwinie się we wszystkich rzędach, tworząc jeszcze więcej możliwych wygranych i nagród.

 

Tagi: No tags Kategoria: Bez kategorii 0