[responsive-menu menu="header_menu"]
„najpiekniejszy

Archiwum kategorii ‘ POJEDYNKI ’

5/7 POJEDYNEK

W ostatnich tygodniach odbyły się ślubu dwóch prezenterek stacji Polsat. Agnieszka i Paulina wybrały zupełnie różne kreacje. Co o nich sądzicie? Zapraszam Was do naszej sondy! Suknia Agnieszki jest inspirowana słynnymi falbanami Very Wang. W sukni Pauliny dostrzegam inspiracje suknią Anji Rubik. Panny Młode wybrały jednak bardzo zachowawcze i grzeczne stylizacje.

* * *

* * *


PAULINA SYKUT


AGNIESZKA POPIELEWICZ

10/11 POJEDYNEK


REESE


SARAH

POJEDYNEK

Kochane Bridelki! Ten pojedynek jest niezwykły. Proszę o Wasze opinie i głosowanie, ponieważ od tego zależy los pewnego przedsięwzięcia. Już tłumaczę Wam, o co chodzi. Na świecie coraz popularniejsze są firmy dekoratorskie specjalizujące się w wypożyczaniu dekoracji nawiązujących do danej stylizacji. Największą popularnością cieszą się oczywiście detale i dodatki w stylu vintage. Ale można znaleźć i dekoracje marynistyczne, minimalistyczne, orientalne lub glamour. Firma oferująca takie usługi  posiada najczęściej w swoich zasobach – porcelanę, dekoracje, dodatki, a nawet meble! Poniżej kilka zdjęć z wykorzystaniem arsenału jednej z agencji dekoratorskich.

I teraz prośba i zadanie dla Was – czy Wy, gdybyście miały możliwość skorzystania z wypożyczenia i stylizacji swojego wesela w określonym stylu, skorzystałybyście z usług takiej firmy?

POJEDYNEK

Moje Kochane! Wasza opinia jest niezwykle ważna i cenna dla firm z branży ślubnej. Dlatego na prośbę nowej marki salonów sukni ślubnych LA PARISIENNE, przygotowaliśmy sondę. Proszę Was o udział w niej. Wybierzcie spośród prezentowanych sukni 5 które najbardziej Wam się podobają! W głosowaniu można wziąć udział tylko raz. Dziękuję za Wasze głosy i pomoc. W komentarzach prosimy o opinie i uwagi! Niedługo jedna z tych kreacji będzie do wygrania na blogu!

CARA

DIVA

KIRA

LEAL

LULA

NANA

OTMA

RESA

TIFA

zdjęcia: LA PARISIENNE

POJEDYNEK


WELON


STROIK

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress