POJEDYNKI | Bridelle [responsive-menu menu="header_menu"]
„najpiekniejszy

Archiwum kategorii ‘ POJEDYNKI ’

5/7 POJEDYNEK

W ostatnich tygodniach odbyły się ślubu dwóch prezenterek stacji Polsat. Agnieszka i Paulina wybrały zupełnie różne kreacje. Co o nich sądzicie? Zapraszam Was do naszej sondy! Suknia Agnieszki jest inspirowana słynnymi falbanami Very Wang. W sukni Pauliny dostrzegam inspiracje suknią Anji Rubik. Panny Młode wybrały jednak bardzo zachowawcze i grzeczne stylizacje.

* * *

* * *


PAULINA SYKUT


AGNIESZKA POPIELEWICZ

10/11 POJEDYNEK


REESE


SARAH

POJEDYNEK

Kochane Bridelki! Ten pojedynek jest niezwykły. Proszę o Wasze opinie i głosowanie, ponieważ od tego zależy los pewnego przedsięwzięcia. Już tłumaczę Wam, o co chodzi. Na świecie coraz popularniejsze są firmy dekoratorskie specjalizujące się w wypożyczaniu dekoracji nawiązujących do danej stylizacji. Największą popularnością cieszą się oczywiście detale i dodatki w stylu vintage. Ale można znaleźć i dekoracje marynistyczne, minimalistyczne, orientalne lub glamour. Firma oferująca takie usługi  posiada najczęściej w swoich zasobach – porcelanę, dekoracje, dodatki, a nawet meble! Poniżej kilka zdjęć z wykorzystaniem arsenału jednej z agencji dekoratorskich.

I teraz prośba i zadanie dla Was – czy Wy, gdybyście miały możliwość skorzystania z wypożyczenia i stylizacji swojego wesela w określonym stylu, skorzystałybyście z usług takiej firmy?

POJEDYNEK

Moje Kochane! Wasza opinia jest niezwykle ważna i cenna dla firm z branży ślubnej. Dlatego na prośbę nowej marki salonów sukni ślubnych LA PARISIENNE, przygotowaliśmy sondę. Proszę Was o udział w niej. Wybierzcie spośród prezentowanych sukni 5 które najbardziej Wam się podobają! W głosowaniu można wziąć udział tylko raz. Dziękuję za Wasze głosy i pomoc. W komentarzach prosimy o opinie i uwagi! Niedługo jedna z tych kreacji będzie do wygrania na blogu!

CARA

DIVA

KIRA

LEAL

LULA

NANA

OTMA

RESA

TIFA

zdjęcia: LA PARISIENNE

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress