O NAS  

Blog BRIDELLLE powstał 17 października 2009 roku. Założyły go osoby związane z polską branżą ślubną. Był to pierwszy, polski blog ślubny poświęcony tematyce ślubnej. Inspiracją były liczne blogi angielskie i amerykańskie, które funkcjonowały na świecie od lat. Początki nie były proste. Wyszukiwanie materiałów, liczne maile do polskich firm, które z nieufnością podchodziły do idei bloga. Mało, kto w Polsce, zdawał sobie wówczas sprawę, jaka siła tkwi w blogach internetowych.

Od samego początku założeniem bloga była promocja polskich firm oraz pokazywanie światowych trendów w modzie, florystyce, fotografii. Blog od samego początku był redagowany codziennie. Dziś to jedno z najważniejszych miejsc w polskim internecie dla przyszłych Par Młodych.

Od 2009 roku na blogu pojawiło się ponad 10 000 wpisów. Do tej pory odwiedziło nas ponad 17 000 000 osób! Codziennie czyta nas ponad 20 000 Czytelników! Współpracują z nami najlepsi specjaliści z branży ślubnej! Pokazaliśmy kilka tysięcy ślubów z całego świata. Tylko u nas znajdziecie najwięcej nowości z wybiegów, sklepów i pracowni! Gwarantujemy codzienne redagowanie bloga, co przekłada się na lojalność Czytelniczek, które regularnie śledzą nowe wpisy. Codziennie, przez pięć dni w tygodniu umieszczane są nowe artykuły związane z branżą ślubną. Gwarantujemy minimalną, tygodniową ilość zamieszczanych wpisów – obecnie jest to minimum 25 wpisów. W skali miesiąca to ponad 100 artykułów! Stale poszerzamy krąg prezentowanych produktów i usług.

W 2012 roku z okazji naszych 3. urodzin powstał pierwszy, polski, ślubny magazyn BRIDELLE ONLINE. W końcu wszystkie osoby, które znaliśmy tylko z korespondencji mailowej, poznaliśmy osobiście! I była to jedna z najwspanialszych przygód w naszym życiu!

W 2013 roku powstało kolejne wydawnictwo BRIDELLE STYLE poświęcone tylko sesjom stylizacyjnym wykonanym przez ekipę BRIDELLE oraz zaproszonych do projektu fotografów, florystów, projektantów. Pierwszy numer BRIDELLE STYLE 1, drugi numer BRIDELLE STYLE 2, trzeci numer BRIDELLE STYLE 3. Do tej pory na naszych łamach pokazaliśmy ponad 50 wyjątkowych sesji! Mieliśmy ogromny zaszczyt współpracować z takimi markami jak Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Paprocki&Brzozowski, La Mania, Jannie Baltzer, Rhapsodie Paris, Maciej Zień, MAC, ORBIT, H&M, WWF, Ksis, BOHOBOCO, Viola Śpiechowicz, Loft37, UNICEF i wieloma innymi!

W 2014 roku z okazji 5. urodzin bloga Bridelle powstał wyjątkowy, bo podwójny jubileuszowy numer magazynu BRIDELLE STYLE 4 i BRIDELLE STYLE 5. 14 wyjątkowych sesji stylizacyjnych wykonanych przez ekipę Bridelle i zaproszonych do współpracy gości. Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że mogliśmy współpracować z najlepszymi projektantami z Polski i świata! Nasze sesje są pokazywane na wielu międzynarodowych portalach i blogach ślubnych.

W 2013 roku powstał drugi blog pod marką Bridelle – BRIDELLE LUXE, który jest poświęcony tylko polskiej branży ślubnej. Blog prezentuje polskie śluby, sesje narzeczeńskie, plenerowe oraz prezentuje oferty i realizacje polskich firm związanych z branżą ślubną.

W 2014 roku powstała platforma informacyjna BRINEWS, która codziennie dostarcza skrót najciekawszych informacji z branży ślubnej.  Codziennie śledzimy dla Was setki profili, stron, blogów w poszukiwaniu najciekawszych realizacji i produktów.

W 2015 roku oferta domu wydawniczego powiększyła się o ślubne warsztaty fotograficzne i stylizacyjne BRIDELLE WORKSHOPS. Przepiękne stylizacje, wyjątkowe aranżacje i najlepsze scenografie – takich warsztatów nie było jeszcze w Polsce! Zrealizowany w trakcie warsztatów materiał zostanie zaprezentowany w specjalnym wydaniu magazynu online Bridelle CHALLENGE.

Bridelle corocznie organizuje dwa, najważniejsze w polskiej branży ślubnej plebiscyty TRENDSETTERS oraz THE BEST OF BRIDELLE. Laureatów konkursu na najpiękniejszy ślub można poznać w magazynie BRIDELLE WEDDINGS.

Na jesień 2015 zaplanowana jest premiera pierwszej, polskiej książki ślubnej. Wydawnictwo BRIDELLE STYLE to ponad 280 stronicowa książka  17 najpiękniejszymi ślubnymi sesjami stylizacyjnymi, które zostały zrealizowane przez ekipę Bridelle i zaproszonych do współpracy gości z Polski i świata.

Więcej o naszych projektach możecie przeczytać na stronie Wydawnictwa BRIDELLE GROUP.

Dziś współpracuje z nami kilkanaście osób (konsultantki ślubne, florystki, fotografowie, dekoratorzy, projektanci), które codziennie wyszukują ślubne inspiracje na całym świecie, piszą posty, organizują sesje zdjęciowe, które możecie oglądać na blogu oraz w magazynach online. Wszystkie osoby tworzące bloga, na co dzień pracują w branży ślubnej i znają ją nie tylko w teorii, ale i w praktyce. Piszą dla Was najczęściej dwie osoby – Natalia i Patrycja. Za sesje zdjęciowe odpowiedzialna jest Asia. Reklama, działania promocyjne i PR to domena Oli. A nad sprawami technicznymi czuwa Łukasz.

Cieszymy się, że jesteście z nami od tylu lat! Mamy nadzieję, że będzie z nami, nawet kiedy powiecie sakramentalne TAK 🙂

* * *

Bridelle Style

zdjęcia: MAGDALENA PIECHOTA PHOTOGRAPHY dla Bridelle STYLE