[responsive-menu menu="header_menu"]

Archiwum kategorii ‘ Z przymrużeniem oka ’

7/9 Wesele Figara

Wesele Figara na plakacie Opery z San Francisco – podoba Wam się? 🙂

zdjęcia: SAN FRANCISCO OPERA

W Meksyku, jednym ze ślubnych zwyczajów jest wręczanie Parze Młodej laleczek przedstawiających Młodą Parę. Coś takiego, jak laleczki Voo Doo, ale ma działać w drugą stronę 😉 Urocze! Myślę sobie, że jeśli Pan Młody jednak nie sprawdziłby się, to zawsze można go potraktować szpileczką 😉

zdjęcia: HEBECMA

5/10 Ale biała ;-)

Panna Młoda w reklamie proszku Ariel 😉 Dobre!

zdjęcia: ARIEL

3/11 Usta, usta

Kolejny gadżet bez którego nie może się obejść dobre wesele! Niech goście dobry humor wykorzystają do stworzenia niezapomnianych zdjęć, na które nigdy nie zdecydowaliby się w normalnych okolicznościach. A najlepsze, najprostsze i najtańsze do tego są takie elementy! Można je bez najmniejszego problemu wykonać samodzielnie! Wystarczy tylko kilka kartek papieru, drukarka, patyczki od szaszłyków i taśma klejąca. Proste, zabawne i naprawdę można nieźle się pośmiać, oglądając zdjęcia babci z wąsami 😉 ! POLECAM ZDECYDOWANIE!

zdjęcia: INTERNET

Grunt to zabawa!

Ślub dla Młodych i Boga, a wesele i zabawa dla gości. Często słyszycie, taką opinię? Ja bardzo często spotykam się z takim stanowiskiem. I chyba, coś w tym jest. A jeśli wesele ma być dla gości i jak samo słowo wskazuje ma być to wesołe wydarzenie, warto zadbać o takie elementy, które wywołają uśmiech i radość wśród zaproszonych. Nie ma nic gorszego i nudnego, jak wesele na którym wszystko jest ą i ę. Można zanudzić się na śmierć. Dlatego nie rezygnujcie z przyjemności w postaci ogniska, pokazu sztucznych ogni, ukochanych czworonogów na weselu (chyba, że piesek boi się bardzo wystrzałów i głośnej muzyki) czy gier zespołowych. Jeśli tylko warunki są sprzyjające i wybrana przez Was atrakcja pasuje do stylu wesela, nie zastanawiajcie się długo!

zdjęcia: INTERNET
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress