4/9 Prezenty bez pudła z UNICEF

by środa, marzec 14, 2012

Prezent bez pudła od UNICEF na ślub znajomych? Tego jeszcze nie było! Właśnie zaczyna się nowy sezon ślubów i wesel. Co kupić bliskim? Toster, zestaw garnków, a może losy na loterię? Nikt nie lubi prezentów bez polotu. Na szczęście są Prezenty bez pudła, doskonały sposób na oryginalny podarunek dla Młodej Pary.

Tabletki uzdatniające wodę, rodzinny zestaw sanitarny i szkoła w pudełku, to tylko przykładowe propozycje dodatków do prezentów, które z całą pewnością będą się wyróżniać na tle standardowych kuchenek mikrofalowych czy ekspresów do kawy. Poza tym, że Prezenty bez pudła robią wrażenie, to przede wszystkim pomagają UNICEF w ratowaniu życia dzieci w najbiedniejszych rejonach świata.

Każdy z produktów zakupionych na stronie internetowej PREZENTY BEZ PUDŁA jest wysyłany przez organizację z magazynu w Kopenhadze

(lub bezpośrednio od producenta) do jednego z ponad 150 państw, w których prowadzone są programy pomocowe UNICEF. Niezbędne do bezpiecznego rozwoju dziecka szczepionki, dające schronienie namioty, odżywki pozwalające przetrwać najcięższe chwile, moskitiery, pod którymi można spokojnie zasnąć, zeszyty i ołówki, a nawet całe szkoły – to wszystko Prezenty bez pudła! Wystarczy wejść na stronę internetową PREZENTY BEZ PUDŁA i wybrać prezent ślubny dla swoich bliskich.

Bridelle przyłącza się do akcji i namawia wszystkich przyszłych Nowożeńców, aby zamiast kwiatów na ślub poprosili swoich gości o datki na zakupy w sklepie PREZENTY BEZ PUDŁA.

zdjęcia i tekst: UNICEF
Tagi: Kategoria: Pomóż innym

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *