7/7 POMÓŻ INNYM – Nowożeńcy dla przyrody

by środa, czerwiec 19, 2013

kliknij na misia :-)

* * *

Czy pamiętacie zapowiedź stylowej czarno-białej sesji, której najważniejszym bohaterem był miś panda? Była to sesja stylizowana, inspirowana jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli na świecie – misiem pandą będącym logo Fundacji WWF Polska. Jeśli chcecie, wspomóc akcję Nowożeńcy dla przyrody, odwiedźcie stronę Fundacji, klikając na banner misia powyżej. Planując uroczystość zaślubin pomyśl o przyrodzie. Pomóż Fundacji WWF Polska szerzyć ideę ochrony środowiska naturalnego i poproś swoich gości, aby pieniądze przeznaczone na kwiaty, wpłacili na rzecz Fundacji WWF Polska lub wręczyli je Tobie, a wtedy Ty dokonasz wpłaty w ich imieniu. Dzięki temu Dzień Twojego Ślubu będzie jeszcze bardziej wyjątkowy – dokonując darowizny na ochronę przyrody, dbasz o bezpieczną przyszłość swoją i swoich najbliższych w czystym i pięknym środowisku. Darowizny możesz dokonać na stronie Fundacji korzystając z prostego, szybkiego i łatwego w obsłudze systemu płatniczego online. Wpłat można dokonywać również w tradycyjny sposób zwykłym przelewem lub za pośrednictwem przekazu pieniężnego.

Dziękujemy w imieniu Fundacji za Waszą pomoc i zapraszamy na konkurs w którym do wygrania będą ślubne, czarno-białe nagrody!

KONKURS! CLICK! CLICK! CLIK!

* * *

kliknij na zdjęcie poniżej :-)

* * *

Ogromne podziękowania kieruję do osób i firm, dzięki którym mogliśmy zrealizować inspirowaną czarno-białym misiem sesję!

Kochani! Jesteście wyjątkowi!

Dziękuję!

zdjęcie: ROBERT PRZEPIÓKA dla BRIDELLE ONLINE MAGAZINE
fragmenty tekstu: WWF POLSKA

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *