A co z Druhnami?

by wtorek, 20 października, 2009
Coraz większą popularność w Polsce zyskuje rola druhen, podczas ślubu i wesela. Co prawda, dużą sztuką dyplomacji jest przekonać kilka przyjaciółek, aby na wesele, ubrały się tak samo, ale jeśli to się Wam uda, to efekt gwarantowany! Druhny najczęściej mają sukienki w kolorach, które są dominujące podczas całej imprezy. Pięknie wyglądają wszelkie kolory pastelowe – różowy, brzoskwiniowy, lawendowy, waniliowy oraz zdecydowane barwy – fuksja, turkus, oberżyna. Jeśli nie kolorowe sukienki, to może kolorowe dodatki – buty, torebki, ozdoby do włosów lub choćby szarfy do sukni. Jakich kolorów byście nie wybrały, to nawet dwie druhny w orszaku weselnym, wyglądają bosko!

druhna1 druhna2 druhna3

druhna4 druhna5

druhna6 druhna7

druhna8 druhna9 druhna10

zdjęcia: ISTOCK

* * *

Chcesz, aby Twoje produkty zostały tak samo zaprezentowane? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!

ZOBACZ, CO NOWEGO!

4bigmini detale8inspiracjamini

Tagi: , Kategoria: BRILLIANT BOOK 0

1 odpowiedź
  • Paula
    20 października, 2009

    Oj tak, też mam ten problem. Będę miała trzy druhny, są takie kochane, że nawet wybrały już kolory jakie chcą, ale nie wiem czy w Polsce jest dobry sklep gdzie można by dostać różne sukienki ale w takich samych kolorach? Może coś takiego pokażecie?
    Też uważam, że orszak z druhnami i drużbami wygląda uroczo i wcale wbrew pozorom nie jest to zapożyczona tradycja z USA, ona w Polsce też kiedyś istniała ale została zapomniana.
    A suknie i kolorowe dodatki świetne. Może ja jako Panna Młoda sobie też takie kolorowe dodatki zrobie? 😉

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *