Kraina Ślubów – Konsultanci Ślubni

by czwartek, 12 listopada, 2009
W naszym cotygodniowym cyklu WEDDING PLANNERS, dziś prezentacja warszawskiej agencji konsultantów ślubnych KRAINA ŚLUBÓW. Agencja posiada Certyfikat Konsultant Ślubny w Polsce nadawany przez najdłużej działającą na rynku agencję ślubną. Ponadto, jest członkiem programu Młoda Firma Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Konsultantki z KRAINY ŚLUBÓW pomogą Wam ziścić najpiękniejsze marzenia ślubne. Pomogą Wam sprawić, aby ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany.

KRAINA ŚLUBÓW to zespół młodych i energicznych konsultantów ślubnych, którzy swoją profesjonalną wiedzę łączą z kreatywnością, współpracują z najlepszymi firmami z branży ślubnej, indywidualne podchodzą do każdej Pary, a  każdy planowany ślub, jest przygotowywany z ogromną dbałością o szczegóły.

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultantek z KRAINY ŚLUBÓW ? Ponieważ dla Was to oszczędność czasu, redukcja stresu związanego z przygotowaniami, doradztwo i pomoc na każdym etapie przygotowań, więcej czasu dla siebie, gwarancja udanej ceremonii i przyjęcia weselnego, pewność, że dzień Waszego Ślubu będzie Waszym wymarzonym! I tego życzę wszystkim planującym swój ślub!

Jak pracuje KRAINA ŚLUBÓW

Realizacje KRAINY ŚLUBÓW

zdjęcia: KRAINA ŚLUBÓW

* * *

Chcesz, aby Twoje produkty zostały tak samo zaprezentowane? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!

ZOBACZ, CO NOWEGO!

3blueminiwaszpieknyslub9wybormini


Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *