Marianna i Tomasz I

by środa, 11 listopada, 2009
PALETA KOLORÓW

khaki szampan paleta.biel paleta.ecru paleta.light krem

NOWOŻEŃCY: Marianna i Tomasz

DATA ŚLUBU: 13 czerwca 2009

MIEJSCE: Białobrzegi/Grójec

* * *

Prezentowany dziś ślub jest kwintesencją jakości i minimalizmu. Począwszy od kolorystyki, poprzez kreację Panny Młodej, materiały drukowane, kwiaty, a skończywszy na sesji plenerowej. Ogromna klasa, dyskretna elegancja, najlepsi wykonawcy i wyjątkowa Para Młoda. Zapraszam Was na ślub Marianny i Tomasza.

Marianna: Ślub zawiera się raz w życiu, dlatego zależało nam, aby jego oprawa była również wyjątkowa.  Wybraliśmy klasyczną kolorystykę, aby podkreślić powagę i podniosłość sytuacji, jednego z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu.

Marianna była ubrana w zaprojektowaną przez GOSIĘ BACZYŃSKĄ kreację. Suknia jest po prostu zjawiskowa! Dla Marianny, która lubi prostotę i elegancję, kreacja od GOSI BACZYŃSKIEJ była idealna! Przepięknie eksponująca linię szyi, ramion i dekoltu suknia, zachwyca swoim krojem, kolorem i wzornictwem. A Panna Młoda wygląda w niej po prostu nieziemsko pięknie! Długi welon, także jest projektu GOSI BACZYŃSKIEJ. Druhny Panny Młodej (i krawat Taty Panny Młodej) były w kolorze delikatnego cappucino, co idealnie kontrastowało z szampańskim odcieniem sukni Marianny. Pan Młody wystąpił w garniturze od HUGO BOSSA.

Krótkie zadanie na temat bukietu Panny Młodej. Jest to pierwsza Panna Młoda w Polsce, która wybrała moje ukochane kwiaty – peonie! Prosta, przewiązana jedynie wstążką wiązanka, została wykonana przez MARTĘ GESSLER z WARSZTATU WONI. Osobiście uważam, że jest to jeden z najpiękniejszych kwiatów, który idealnie pasował do Marianny i jej sukni.

Przyjęcie weselne na 250 osób, odbyło się w stylowym HOTELU WIKTORIAŃSKIM w Grójcu. Para Młoda przyjechała pod salę legendarnym modelem Austin Priness, który używany jest m.in.: na brytyjskim dworze królewskim.

Zaproszenia zaprojektowane przez Mariannę, zostały wykonane w pracowni DECO STUDIO DESIGNS. Cała poligrafia – zaproszenia, winietki, pudełeczka z migdałami, księga gości, podziękowania dla rodziców, plany stołów, karty menu zostały wykonane z najwyższej jakości papieru w kolorze białego złota z akcentami w kolorze szampańskim oraz ozdobione kryształami Swarovskiego. Wszystkie elementy papiernicze zostały wykonane w pracowni DECO STUDIO DESIGNS.

Szampańska zabawa trwała całą noc, a goście doskonale się bawili przy muzyce zespołu VACANZA. Wzruszającym momentem, było podziękowanie Rodzicom za pomoc w organizacji wesela, za miłość, troskę i opiekę. Marianna i Tomasz wręczyli Rodzicom wiązanki z róż w kolorze ecru, oraz ozdobne podziękowania zdobione haftami PRONOVIAS i kosze delikatesowe, przygotowane przez pracownię DECO STUDIO DESIGNS.

ślubne 010

zdjęcia: BEATA I ANDRZEJ GÓRCZYŃSCY

* * *

Chcesz, aby Twój ślub został tak samo zaprezentowany? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!

Tagi: , Kategoria: WASZE ŚLUBY 0