Raz w Życiu – Konsultanci Ślubni

by czwartek, 22 października, 2009
Konsultant Ślubny to ktoś, kto, ma w torebce nitkę i igłę oraz lakier do włosów, to ktoś, kto wie, gdzie kupić najpiękniejsze kwiaty, to w końcu ktoś, kto zadba o wszystkie szczegóły, o których istnieniu Para Młoda nie ma nawet pojęcia. Konsultant Ślubny to połączenie dobrej wróżki i managera. Dlatego chcemy prezentować Wam, najlepsze polskie agencje ślubne – zaczynamy dziś od krakowskiej agencji konsultantek ślubnych RAZ W ŻYCIU.

RAZ W ŻYCIU od 2005 roku zajmuje się profesjonalną organizacją ślubów i wesel. Oferują Narzeczonym swoje wieloletnie doświadczenie, doskonałą znajomość branży i lokalnego rynku oraz czas. Dzięki temu z ogromu przedślubnych przygotowań zostawiają Nowożeńcom tylko to, co przyjemne i ekscytujące, a całą resztą zajmują się sami. Poprzez współpracę wyłącznie z zaufanymi partnerami, jak i osobisty nadzór nad przyjęciem, gwarantują idealny przebieg uroczystości i wyłącznie piękne wspomnienia. RAZ W ŻYCIU jest Członkiem Zwyczajnym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Poniżej zdjęcia ze ślubów zorganizowanych przez RAZ W ŻYCIU.

49_1

9 IMG_2570a

8c (1) 3998aa

0057a

84100001 IMG_0582

31a

zdjęcia: RAZ W ŻYCIU

* * *

Chcesz, aby Twoja firma została tak samo zaprezentowana? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!

ZOBACZ, CO NOWEGO!

1bestmini 7brillantminiMALYBUDZET2


4 odpowiedzi
 • Stokrotka
  22 października, 2009

  Podskoki wśród gołębi 🙂 To moje ulubione zdjęcie. Ciesze się, ze coraz więcej Młodych decyduje się na zdjęcia na luzie, inne niż pozowane w atelier. Ogląda się je z wielką przyjemnością.
  My z narzeczonym też postanowilismy, że nasze zdjęcia będą takie na luzie. Przeglądamy oferty i szukamy fotografa idealnego. Widzę, że Bridelle skutecznie nam w tym pomoze.
  Dziękujemy!!!

 • Bashka
  22 października, 2009

  Mi też się to zdjęcie bardzo podoba i pierwsze: panna młoda wyglądająca przez okno. Naprawdę super!
  I portal Bridelle też mi się podoba. Nareszcie jest takie miejsce w Polskiej rzeczywistości wirtualnej. Zostaje stałą odwiedzaczką.
  Pozdrawiam.

 • Paula
  22 października, 2009

  Przygotowania ślubne to dla mnie wielka przyjemność, więc nie oddam ich nikomu, choć ogólnie uważam, że konsultanci ślubni to naprawdę potrzebne osoby i mogą nam dużo zaoferować. Jednak na pewno wynajmiemy konsultanta do koordynacji dnia ślubu. W ten dzień nie chcę być managerem który odbiera milion telefonów tylko Panną Młodą 😉
  Co do zdjęć to to wśród gołębi też mi się bardzo podoba.

 • Agnieszka W.
  23 października, 2009

  Bardzo ładne zdjęcia.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *