Rosa Clara. Wyrafinowana Elegancja

by poniedziałek, 19 października, 2009
ROSA CLARA to hiszpańska klasyka i najwyższy poziom mody ślubnej. Olśniewające i niezwykle stylowe suknie! Lekkie, zwiewne, kobiecie, uszyte z pietyzmem i dbałością o szczegóły! ROSA CLARA poza swoją stałą kolekcją, oferuje także suknie znanych projektantów – Karla Lagerfelda, Jesusa Del Pozo i Christiana Lacroix. Urzekająca jest ich pozorna prostota, ale wystarczy im się bliżej przyjrzeć, aby dostrzec majstersztyk designu i krawiectwa. Absolutne mistrzostwo świata! W Polsce suknie ROSA CLARA, możecie kupić w salonie MOT A MOT.

rosaclara1 rosaclara2

rosaclara4 rosaclara5

rosaclara7

rosaclara6 rosaclara8

zdjęcia: ROSA CLARA

* * *

Chcesz, aby Twoje produkty zostały tak samo zaprezentowane? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!


4 odpowiedzi
 • Kate P.
  19 października, 2009

  Zjawiskowe, a efekt potegują czarno białe zdjęcia. Całośc jest bardzo wysmakowana.
  Podoba mi się,

 • Panderlis
  19 października, 2009

  Dolaczam sie do glosu powyzej. Zjawiskowe sa te suknie slubne! Wygladaja na leciutenkie jak piorko! Bardzo mi sie podoba ta na najwiekszym zdjeciu.

 • Asia
  19 października, 2009

  BOSKIE BOSKIE BOSKIE!!! te sukienki są cudowne!!!

 • Paula
  20 października, 2009

  Rosa Clara!!! Macie u mnie dużego plusa za polecanie tej firmy. To jest również moja ukochana firma z której miejmy nadzieje będę mieć swoją wymarzoną suknie.
  Pierwsza suknia przepiękna i druga i ostatnia też. W ogóle ta firma nie ma ani jednej brzydkiej sukni.
  Jednak przyczepie się trochę jeśli mogę. 😉 Po pierwsze nie wszystkie te suknie to nowa kolekcja na 2010 rok a ta już jest cała na stronie. Po drugie kwestia salonu, on teraz przenosi się z Warszawy do Krakowa i jeszcze się w Krakowie nie otworzył. Wiem bo mieszkam w Krk. W każdym razie na razie salon jest zawieszony w próżni i nic nie wiadomo czy dalej będzie miał w ofercie Rosa Clara i kiedy się w końcu otworzy.
  Bardzo żałuje, że dalej ten salon jest nieotwarty i nie wiadomo na czym się stoi bo chciałabym zobaczyć te suknie już i wiedzieć ile kosztują moje faworytki. Jeśli będziecie mieć jakieś info na temat salonu to proszę o umieszczenie, bo wiem, że nie tylko ja jestem bardzo zainteresowana sukniami z tej firmy.