Kolorowe ogrody

by poniedziałek, 22 marca, 2010
Wiem, że bardzo lubicie palety kolorów. Ja także! Dlatego w tym tygodniu pokażę Wam kilkanaście interesujących zestawień kolorystycznych. Na ich bazie, możecie stworzyć swój set kolorystyczny.

* * *

Paleta zielono – biała. Bardzo energetyczna, pachnąca, majowa. Do dekoracji można wykorzystać gałęzie kwitnących drzew owocowych oraz wiosenne kwiaty. Idealne kolory uzupełniające to waniliowy, różowy lub porcelanowy. Dodatki w stylu retro albo rustykalne ciekawie uzupełnią tę paletę kolorów.

* * *

Paleta gorąca i pachnąca, czyli pomarańcze i ogrodowe kwiaty. Tak, to są dalie i cynie, które Wasze babcie mają obowiązkowo w swoich ogródkach. Paleta doskonała na sierpniowe i wrześniowe wesela. Cudowny pomarańczowy tort, został niezwykle pomysłowo ozdobiony połówkami plasterków owocu. Aranżacje florystyczne na stołach, można uzupełnić pomarańczowym nagietkiem, słonecznikami, nasturcjami.

* * *

Bardzo nobliwe połączenie starego złota i bieli lub ecru, jest piękna propozycją na jesienne i zimowe śluby. Zapytacie, jakie kwiaty można włączyć do takiej aranżacji – doskonale nadadzą się storczyki w kolorze herbacianym, pozłacane róże oraz dodatki roślinne. Kreatywna florystyka z pewnością zaproponuje Wam dekoracje, które będą mienić się delikatnie złotą poświatą. Warto taki zestaw, uzupełnić piękną poligrafią, oczywiście w kolorze starego złota.

zdjęcia: BRIDELLE

* * *

Chcesz, aby Twoje produkty zostały tak samo zaprezentowane? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!

R          E          K         L        A        M         A


Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *