Ekipa BRIDELLE

by wtorek, 19 stycznia, 2010
Pytacie mnie w mailach, kto tworzy i pracuje nas Bridelle. Oto my! Ale poza nami, pracują z nami nasi Czytelnicy, którzy przesyłają nam materiały. Współpracują z nami cudowni fotograficy, którzy prezentują u nas swoje prace. Stale współpracujemy z salonami mody ślubnej, które podsuwają nam perełki ze swojej branży. Mamy kilkanaście zaprzyjaźnionych agencji konsultantów ślubnych, które stanowią dla nas nieocenioną inspirację w trakcie tworzenia kolejnych materiałów. Ponieważ poza pracą nad blogiem, pracujemy normalnie, w innych firmach z branży ślubnej, jesteśmy na bieżąco w tematyce ślubów. Jeśli chciałbyś dołączyć do nas, nic prostszego! Skontaktuj się ze mną mailowo i napisz, który dział Ciebie interesuje. Zapraszam!

* * *

NASZA EKIPA

AGATA – nasza wyrocznia mody! Stylistka i projektantka. Wielka fanka ekstrawaganckich butów i torebek. Współpracuje z wiodącymi magazynami kobiecymi. Dostarcza nam ciekawostki ze świata mody! Mama dwóch uroczych chłopców – Antka i Juliana. Miłośniczka brytyjskiej mody i francuskiego kina.

KAROLINA – matka naszej Bri! Milion pomysłów na sekundę! Psia mama, która jakby mogła, to by każdego psa przygarnęła. Właścicielka Zuzi. To jej głosem, najczęściej mówi Bridelle i to ona odpowiada za codzienne publikacje. Najbardziej ceni sobie w ludziach dystans i profesjonalizm. Wulkan poczucia humoru!

NATALIA – najlepsza dekoratorka i florystka! Słucha się jej każdy kwiat! Nie ma dla niej zadań, nie do wykonania. Z przyczyn oczywistych, jej pasją jest ogród i hodowla ziół. Mama słodkiej Asi. Obecnie mieszka w Hiszpanii, skąd przesyła nam pełne słońca zdjęcia! Zapalona pływaczka i snowboardzistka!

PATRYCJA – matka chrzestna Bri! Uwielbia konie, psy, koty i wszelkie stworzenie. Właścicielka Verona i Bombaliny. Niezniszczalny poszukiwacz! Jest kopalnią informacji. To ona dostarcza nam miliony materiałów. Podejrzewamy, że poza pracą w Bri, pracuje także w jakimś wywiadzie. Mol książkowy!

MACIEK – nasz Rodzynek! Nasz Typ Niepokorny! Nasz Ojciec Dyrektor 😉 Podróżnik, który swój dom ma na całym świecie, a najczęściej na swoim motorze. Kochamy go wszystkie, ale on kocha tylko jedną! Zajmuje się wszelkimi kwestiami informatycznymi na naszym blogu. Gitarzysta, anarchista, prawdziwy 29 i pół latek!

* * *

Tagi: , Kategoria: Z życia Bridelle 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *