Konsultanci ślubni – FINEZJA ŚLUBU

by piątek, 13 sierpnia, 2010


Dziś prezentacja katowickiej agencji ślubnej FINEZJA ŚLUBU. Firma specjalizuje się w kompleksowej organizacji ślubów, wesel, wieczorów panieńskich i kawalerskich.  Z bogatą ofertą konsultantów ślubnych możecie zapoznać się w ich stylowym showroomie w Katowicach.  Właściciele i pracownicy agencji, sami tak określają swoją misję:

Specyfika naszej pracy polega nie tylko na tym, że jesteśmy w stanie przygotować każdą, nawet najbardziej wyszukaną atrakcję, ale przede wszystkim perfekcyjnie zsynchronizujemy wszystkie elementy przedsięwzięcia, tworząc spójną organizacyjnie całość. Przygotujemy szczegółowy terminarz i harmonogram prac do wykonania, poczynimy niezbędne rezerwacje, potwierdzimy obecność gości, pomożemy w przygotowaniu wszystkich formalności. Będziemy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest Wam nasza pomoc, służąc radą i organizacyjnym wsparciem. W dniu ślubu zadbamy o właściwy przebieg ceremonii i uroczystości oraz dopilnujemy pracy zatrudnionych podwykonawców. Zorganizujemy również specjalny program konkursów i zabaw dla dzieci obecnych na przyjęciu. Z nami wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik i przebiegnie zgodnie z planem, podczas gdy Wy wraz z gośćmi będziecie się doskonale bawić i cieszyć swoją chwilą.

Bardzo często rozmawiając i wymieniając maile z przyszłymi Pannami Młodymi, zadawane jest mi pytanie, po co zatrudniać konsultanta ślubnego? Odpowiedź jest bardzo prosta – organizując wesele, nie gotujesz sama, wybierając kreację, nie szyjesz jej sama, czesząc się i malując do ślubu, także nie robisz tego sama. Oczywiście są osoby, które wszystko chcą zrobić same. Ale pamiętajcie, że ślub i wesele są ogromnym wyzwaniem organizacyjno – logistycznym, a sens Waszego udziału w tym wydarzeniu, nie powinien się sprowadzać do pilnowania np.: czy goście mają czyste talerze, a w łazience nie zabrakło mydła i ręczników. Od tego właśnie są profesjonalni wedding plannerzy.

zdjęcia: FINEZJA ŚLUBU