13/13 Open BRIDAL DAY

by wtorek, 27 grudnia, 2011


11 grudnia odbył się OPEN BRIDAL DAY w hotelu Marriott w Warszawie. Była to pierwsza prezentacja sukni i bielizny ślubnej 2012 na osobnym pokazie mody, poza tradycyjnymi imprezami targowymi. Na gości czekało ponad 50 sukni ślubnych z 5 różnych kolekcji, pokaz bielizny ślubnej, debata z weeding plannerami na temat organizacji ślubu i wesela. Imprezę poprowadziła Agnieszka Popielewicz.

Na wybiegu zobaczyliśmy 5 kolekcji:

Kolekcja Demetrios – marka premium charakteryzująca się bogatymi zdobieniami oraz najwyższą jakością materiałów. Można w niej znaleźć szeroką gamę stylów, od subtelnych i romantycznych po ekstrawaganckie i nowoczesne. Jest to jedna z najchętniej wybieranych kolekcji przez polskie panny młode.

Z kolei Cosmobella to kolekcja, w której użyto subtelnych dodatków i zdobień, przez co suknie nabierają wytwornego charakteru. Dzięki temu emanują elegancją i dobrym stylem.

OreaSposa to kolekcja dająca ogrom możliwości. Wybór dodatków kolorystycznych jest bardzo szeroki. Linia ta charakteryzuje się prostotą i elegancją. Suknie OreaSposa są dostępne w niższych od przeciętnych cenach, gwarantując przy tym poczucie stylu i smaku.

Colet to włoski styl i elegancja. Tu nie ma miejsca na kompromis – wszystko dopracowane w szczegółach z typowym włoskim smakiem, a przy tym w dostępnych cenach.

Ladybird to holenderska marka, którą wyróżniają lekkość i wygoda sukni ślubnych. W tej kolekcji dominują suknie podkreślające kobiecą sylwetkę, jak również przykuwające uwagę kobiet poszukujących sukni księżniczki. Ladybird proponuje także specjalną kolekcję dla panien młodych, które noszą rozmiar XXL.

* * *

zdjęcia: materiały prasowe