18/28 MOTYW PRZEWODNI – Nautica

by poniedziałek, 19 grudnia, 2011
Zauważyłyście z pewnością na kilku pokazanych wcześniej ślubach, że w ustawionych przed salą lub na plaży koszach znajdowały się klapki – japonki. Dla kogo? Dla gości 🙂 Po co? Aby, zmęczone, wysokimi szpilkami Panie mogły dać swoim stop chwilę relaksu! Po raz pierwszy w Polsce, takie rozwiązanie zastosowała KRAINA ŚLUBÓW podczas realizacji zjawiskowego ślubu w stylu hawajskim (wkrótce pokażemy go na blogu). Pierwsze zdjęcie z koszem pełnym, różnokolorowych japonek pochodzi właśnie z tego ślubu! Inne pomysły na wyeksponowanie butów znajdziecie poniżej. Skąd wziąć taką ilość butów? Bez większego problemu, w bardzo przystępnych cenach kupicie je na Allegro oraz w dużych, centrach specjalizujących się w imporcie towarów z Chin.

* * *

Zastanawiasz się nad upominkami dla gości w stylu nautica? Zobacz, jakie cuda można wyczarować ze zwykłego gipsu dentystycznego i sznurka! Wystarczy odcisnąć w uformowanych wcześniej medalionach rozgwiazdy i muszle, wysuszyć i zawieszka gotowa!

* * *

Albo inny pomysł – w składach kamieniarskich można często kupić odpady marmuru lub innych kamieni. Wystarczy zamówić usługę przycięcia na wymiar. Zaprojektować pieczątkę z Waszymi imionami i motywem, kupić tusz i już 😉

* * *

A to propozycja dla prawdziwych amatorek ZTS czyli Zrób To Sama! Świeczki w muszlach! W tym celu należy zaopatrzyć się w płaskie muszle, parafinę, wosk i knoty (do kupienia na Allegro i w sklepach do samodzielnego wyrobu świec). Uroczo wyglądają zatopione w wosku drobne rozgwiazdki i muszelki. Całość zapakowana w organdynowy woreczek, sprawi Waszym gościom przemiłą niespodziankę!

zdjęcia: ETSY / BEACHBLOG BLOG / KRAINA ŚLUBÓW