25/28 MOTYW PRZEWODNI – Nautica

by poniedziałek, 19 grudnia, 2011


Papeteria z akcentami morskimi w odpowiedniej kolorystyce jest niezwykle ważnym i praktycznie niezbędnym elementem na ślubie z takim motywem przewodnim! Pamiętajcie, że zaproszenie ślubne jest pierwszą rzeczą związaną z Waszym ślubem, którą otrzymują goście. Jego wygląd, stylistyka, kolorystyka i charakter są zapowiedzią tego, co w ciągu wielu miesięcy przed ślubem Wy planujecie i o co dbacie. Dlatego zaproszenia powinny być kwintesencją Waszego pomysłu na ślub. Jeśli będzie to ślub w stylu morskim, na papeterii znaleźć powinny się wszelkie kojarzące się z tym motywy – muszle, rozgwiazdy, koniki morskie, kotwice, palmy. Dla osób lubiących nowoczesny design i proste formy polecam ofertę zaproszeń ślubnych pracowni ENI LORAC DESIGN. Mają oni dział poświęcony papeterii w stylu morskim (kolekcja BEACH).

* * *

Miłośniczki bardziej wyrafinowanego wzornictwa i niebanalnych pomysłów zachęcam do obejrzenia dwóch, wyjątkowych kolekcji pracowni DECO STUDIO DESIGNS. Pierwsza, to inspirowana Grecją kolekcja STARFISH. Maleńkie rozgwiazdy, papier i wstążki w dwóch kolorach z greckiej flagi.

14hc114hc214hc3

14hc4 14hc514hc6

14hc714hc814hc9

14hc1014hc11planGR2

* * *

Druga to kolekcja NAUTICA utrzymana w kolorze starego złota z prawdziwymi muszlami, rozgwiazdami i perłami! Wyjątkowa kolekcja na piękny, nadmorski ślub!

zdjęcia: ENI LORAC DESIGN / DECO STUDIO DESIGNS