5/10 Niezły numer!

by poniedziałek, 21 lutego, 2011
Jak wyeksponować numer stołu, aby goście bez trudu go zauważyli? Zrobiłam dla Was mnóstwo kolaży, które może zainspirują Was do stworzenia swojego własnego pomysłu na numery stołów. Powtórzę po raz kolejny – winietki i plan stołów są niezbędne na eleganckim weselu. Ilość pomysłów, jak zawsze jest nieograniczona. Omówimy je, a ja czekam na Wasze propozycje.

* * *

1. Miedziany kubeczek wyłożony mchem, a w niego wbity patyczek od szaszłyka z numerem. Idealne na rustykalny stół. 2. Wysoki wazonik z gałązkami idealnie nadaje się na wysokie, wyraźne wyeksponowanie numerka. 3. Okładka książki, jako numer? Świetny pomysł w stylu retro. 4. Nacięta, płaska muszla będzie świetnym stojaczkiem dla kartki z numerem stołu. Cacko w stylu nautica.

* * *

1. Świecznik po środku stołu to także doskonałe miejsce na numer. 2. Dekoracyjne drzewo z kwiatów jest słodkie! Pastelowe kolory, różowy numer i wiosenny stół weselny gotowy! 3. Specjalny klips na kartkę z numerkiem jest na wyposażeniu dobrych lokali weselnych. 4. Jeśli nie chcecie eksponować numeru, niech będzie on na czystej, białej kartce. Kiedy goście już usiądą na swoich miejscach, kelnerzy lub obsługa mogą zabrać karty z numerami. Goście będą pamiętać, gdzie siedzą.

* * *

1. Pieniek brzozy to cudowny eko akcent na stole! Namalowany na nim numer od razu przykuwa wzrok. 2. Gipsowy odlew to propozycja dla uzdolnionych manualnie. Tego typu dekoracja daje ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o dekorowanie. 3. I kolejny stojak przygotowany specjalnie do papieru. Jeśli jest on stabilny i jego konstrukcja umożliwia utrzymanie dużej kartki, to niech Wasz numer będzie, jak największy. 4. Metalowy kontur psa, domu, kwiatów to świetna propozycja na monokolorystyczne stoły.

* * *

1. Osobny numer dla każdego gościa? Owszem, można i tak wykonać oznakowanie. Wycięta z tekturki cyfra została wstążką w wybranym kolorze przyczepiona do serwety w którą wsunięto kartę menu. 2. Niech numerek nawiązuje do tematyki wesela. Zadbajcie, aby jego kolorystyka i stylistyka była spójna z pozostałymi dekoracjami. 3. Jutowy worek z nadrukowanym numerem – to propozycja na prowansalskie wesele. 4. Numer przytrzymywany dwoma polnymi kamieniami – możecie zrobić je sami. Nazbierajcie płaskie kamienie i sklejcie je specjalnym silikonowym klejem! 100% HAND MADE!

* * *

1.2. Numery tematyczne. Warto zlecić firmie poligraficznej przygotowanie projektu, nawet dla numerków. Pamiętajcie, że diabeł tkwi w szczegółach. 3. Stojak na numer, tym razem wycięty z fantazyjną falbanką wokoło. Wybija się spośród kwiatowym dekoracji. 4. Ramka z numerem to hit! Możecie na każdy stół przygotować inną ramkę! Cyfry wytnijcie z papieru lub zamówcie je wykonane ze styroduru.

* * *

1. Gliniana doniczka to idealny pomysł na rustykalny i ogrodowy stół. Zawijaska z drucika możecie wykonać sami. 2. Zadbajcie o to, aby numerek był wykonany w wyrazistym kolorze. Na białym obrusie, spośród białej zastawy, kolorowy papier lub kolorowa ozdoba będą łatwo zauważone. 3. Duża cyfra ze styroduru, którą możecie samodzielnie ozdobić. 4. Numery jako etykiety na butelkach wina! Świetny pomysł na wesela w stylu urban chic.

* * *

1.2. Ramki w kolejnej odsłonie. Sprawdzą się w każdym rodzaju stylizacji. 3. Numerek wyeksponowany na metalowej podstawce do serwetek – tani i efektowny pomysł. A takie stojaki są w większości lokali. 4. Kolejny metalowy stojaczek. Jeśli ma on prostą formę, możecie zaszaleć z bogatym, kolorowym ozdobieniem kartonika z wydrukiem.

* * *

1. Kolorowy numer, który już omówiliśmy. 2. Numerek książka. 3. Numerek z nadrukowanym motywem przewodnim wesela. 4. Numerek w ramce.

* * *

1. Jeśli dekoracje na stole są w jednym kolorze, to także numer powinien być w jednym kolorze. Najlepiej neutralnym – czarnym, szarym, brązowym, granatowym. Dekoracyjne ornamenty podniosą jego walory estetyczne. 2. Numerek na krześle – idealny na przyjęcia w ogrodzie, gdzie odległości pomiędzy stolikami są większe, niż na sali. Numery możecie wyciąć ze sztywnego papieru i przymocować do krzeseł kolorowymi wstążkami. 3. Numer z motywem drukowanym. 4. Numerek ekologiczny z tektury dla miłośników naturalnych klimatów.

* * *

1. Numer drewniany umieszczony w niskiej kompozycji florystycznej. Widoczny i ładnie wyeksponowany. 2. Numer ze zdobieniem drukowanym. 3. Numer na słoiczku w którym umieszczono świeczkę. Po zapaleniu świeczki, kolorowy papier na którym wykonano nadruk zostanie pięknie podświetlony tworząc intymną poświatę. 4. Numer w puszce dla minimalistów i miłośników recyclingu 😉

* * *

1. Mała tablica po której można pisać kredą to także świetny pomysł na stołowy numer! 2. Jeśli na stołach będą kompozycje w emaliowanych dzbankach numer można przyczepić na kolorowej wstążce do szyjki naczynia. Wadą tego rozwiązania jest wielkość numerka. 3. Piękny, trójwymiarowy numer w miętowym kolorze ozdobiony ptaszkami, to mój absolutny faworyt! 4. Jeśli potrafisz pięknie pisać, możesz spróbować wykaligrafować numery stołów.

kolaż: BRIDELLE


Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *