5/7 Nad morze marsz!

by wtorek, 23 sierpnia, 2011
Ślub, który pokazałam Wam przed chwilą był uroczy i zachwycający. Ale ten… Ten po prostu mnie powalił na kolana! Oczywiście musiał to być ślub nadmorski. Jak widać, nie jestem w stanie opanować swojego zamiłowania do marynistycznych dodatków i idei ślubu na plaży. Każdy detal, każdy dodatek, dobór kolorów – wszystko jest perfekcyjne! Dodatkowo zaskakująca jest bardzo elegancka i klasyczna stylizacja Pary Młodej. Z reguły śluby nadmorskie są mniej formalne i oficjalne. Ale w przypadku tego ślubu wszystko jest na swoim miejscu! Zobaczmy zatem, co tak mnie zachwyciło.

* * *

Buty w biało-granatowe paski! I taki sam krawat! Nie mogłabym chyba wyobrazić sobie bardziej uroczych dodatków do stylizacji. PM ma piękny, bogaty naszyjnik z ogromnymi kulami, które przywołują na myśl perły.

* * *

Słodki Bufet oczywiście z dodatkami morskimi – rozgwiazdy, koralowce. A nawet patery są utrzymane w białej i granatowej kolorystyce. Dbałość o detale i kolory znalazła się nawet w tak maleńkiej rzeczy, jak materiałowe osłonki na słoiczki. PERFEKCJA!

* * *

Dla gości przygotowano karteczki z motywem kotwicy i marynarskich pasów, na których pozostawiono życzenia i dobre rady 😉

* * *

Ciasteczka w kolorach morskich z motywami flag!

* * *

Cudne fotografie na kamienistej plaży oddają klimat tego niesamowitego ślubu.

* * *

Nie wiem, jak Wy, ale mnie wystarczy sam widok słodkości, które przygotowano z takim pietyzmem, aby poczuć dramatyczny głód. Żelazna dyscyplina z jaką zachowano kolorystykę zasługuje na podziw!

* * *

Kwiaty oczywiście także nawiązywały kolorystyką do całego ślubu – błękitne ostróżki (jedne z nielicznych niebieskich kwiatów, jakie można spotkać) i szafirowe dzwonki zostały uzupełnione białymi, delikatnymi roślinami. Menu w kolorze głębokiego granatu – oczywiście z marynistycznym akcentem steru, oraz zaproszenia z kotwicą (powyżej). Numery stołów umieszczono na szklanych wazonach z kwiatami – rozwiązanie pomysłowe i oszczędzające cenne miejsce na stole!

źródło: STYLE ME PRETTY
Tagi: , Kategoria: ZAGRANICZNE ŚLUBY 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *