7/10 Podróż w czasie

by środa, 22 czerwca, 2011
Jaki to jest piękny ślub! Stylowy, wyrafinowany, perfekcyjny i niezapomniany! Ogromna dawka poczucia humoru, niesamowitego stylu i mega indywidualizmu Pary Młodej! Trzeba mieć nie tylko odwagę, ale i dużo pewności siebie, aby zdecydować się ta taką stylizację i kolorystykę! Wszystko na tym ślubie jest idealne i pasuje do siebie jak puzzle. Stylizacja, kolorystyka dopasowana do pory roku i miejsca, detale, drobiazgi, akcenty. 100/100! Przyjrzyjmy się tym wyśmienitym po prostu decyzjom, pomysłom i aranżacjom.

* * *

Stylizacja PM – marzenie! Vintage + retro z lat 40. Seksowna, zmysłowa, z pazurem. Cudowna suknia, buty, czerwona szminka i pióra jak z najlepszego wodewilu!

* * *

Kwiaty – ogrodowe, jesienne dalie i astry! Soczyste, ciepłe i bardzo nonszalanckie. Poducha na obrączki z mchu, który nawiązuje stricte do miejsca zaślubin – w głębi lasu, nad jeziorem.

* * *

Druhny w ciepłych, malinowych kreacjach! Pięknie wyglądają w surowym lesie, z jesiennymi kwiatami i obłędnymi halkami.

* * *

Detale to poezja! Stara maszyna do pisania, słoiczki ze zdjęciami, wykorzystane jako lampiony, shabby klateczka na kartki z życzeniami.

* * *

Sesja w lesie – magiczna! Bajkowa! Surrealistyczna! I jeszcze ta kanapa!

* * *

Dekoracje stołów – klasyka stylu – czerwone obrusy (!) i serwety. Plastry drzew służące, jako podstawki dla świeczek. Kwiaty ogrodowe w słojach. Piękne, pomysłowe i oryginalne!

zdjęcia: ANDREAS CRIMSON
Tagi: , Kategoria: ZAGRANICZNE ŚLUBY 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *