6/8 Prezentacja KWIATOWA MANUFAKTURA

by środa, 23 listopada, 2011
KWIATOWA MANUFAKTURA to kontynuacja znanej na rynku Kwiatowej Pracowni Florystycznej. Pracownia świętuje właśnie swoje 6. urodziny w branży ślubnej! Styl KWIATOWEJ MANUFAKTURY to zabawa zestawiania faktur kwiatów i roślinnych dodatków z owocami i warzywami oraz gra walorem i nasyceniem barw. Odważne łączenie kolorów, wyraziste, soczyste aranżacje to ich specjalność. Jednak są otwarci także na Pary, które gustują w delikatnych różach i klasycznej bieli. Ich motto nie ma rzeczy niemożliwych, zdarzają się tylko trudne do wykonania! Z przyjemnością prezentuję Wam kilka ich realizacji, które oddają ideę spójnej florystyczno – aranżacyjnej stylizacji przyjęć weselnych.

* * *

Fiolet i róż. Do odważnych świat należy, więc łączymy indyjski róż z kolorem buraczków ze śmietaną i fuksją, dodatek – czarna wstążka! Do kompletu kwiatowe litery, będące ciekawą alternatywą dla klasycznych serc i gołąbków na salach weselnych. Kolejny rok bardzo popularne odcienie fioletu, dla niektórych lekko melancholijne, ale ciągle na topie.

* * *

Lody śmietankowe – myśląc o nich przychodzą nam do głowy różne odcienie bieli oraz jasnego kremu. Połączono je z różnymi odcieniami zieleni, liści i owoców oraz budyniowym kremem i bladym różem. Efekt – jasne, świetliste kompozycje pełne gry światła i cienia.

* * *

Morela z miętą. Polskie PM zwykle decydują się na ten delikatny, pudrowy, bardziej subtelny i zmysłowy. We wnętrzach jednak stosuje się trochę mocniejsze odcienie. Dzięki dodaniu pistacjowej i miętowej zieleni, oscylujemy w granicach pastelowych barw, zaakcentowanych delikatnie owocami młodej jarzębiny.

* * *

Letni ogród – krótkie hasło Wesele odbędzie się w ogrodzie, środek lata,  przyległy do ogrodu sad, a nieopodal zabytkowy młyn. Ma być soczyście i owocowo! I jest – winogrona, plastry pomarańczy, połączone z piwonią w odcieniu magenty, ciemnofioletowej gencjany i drobny dodatek wyrazistego pomarańczu.

* * *

Wielki Błękit – inspiracja zaczarowanym ogrodem, leśnym stawem i letnią łąką. Mnogość sezonowych dodatków, przeplatanych klasyczną hortensją, ostróżką, eustomą, piwonią. Motyw wianków, romantycznych bukietów, sprawdziły się zarówno w pałacowych,  jak i rustykalnych wnętrzach.

zdjęcia: KWIATOWA MANUFAKTURA / KRAINA ŚLUBÓW / PAWEŁ SŁOWIK
Tagi: , Kategoria: BUTTERFLY BOOK 0