KRÓLEWSKI ŚLUB – Wszystko zaplanowane co do minuty

by piątek, 29 kwietnia, 2011
Ślub Williama i Kate to poza wielkim przeżyciem emocjonalnym, także ogromne wyzwanie logistyczne. Dzień ślubu został zaplanowany dosłownie, co do minuty. Trasy przejazdów, godziny wyjazdów i przyjazdów są starannie zaplanowane i wyliczone. Londyńczycy od kilku dni zajmowali sobie najlepsze miejsca na trasie przejazdu Nowożeńców, aby przez chwilkę tylko zobaczyć Młodą Parę.

W Katedrze Westminsterskiej nikt nie usiądzie na przypadkowym miejscu. Każdy z 1900 zaproszonych do kościoła gości, ma swoje, przeznaczone z góry miejsce. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia z wnętrza świątyni, która została ozdobiona… drzewami! 20 pięknych, angielskich klonów ustawiono w drewnianych donicach! Ciekawe, gdzie będą siedzieć znani nam celebryci – Rodzina Beckhamów, Elton John, Rowan Atkinson (znany w Polsce, jako Jaś Fasola)?

Po ceremonii kościelnej, Młoda Para wraz z najbliższą rodziną przejadą specjalnie wyznaczoną trasą do Pałacu Buckingham. W pierwszej karocy będzie jechać Para Młoda, w drugiej Książę Harry (świadek Pana Młodego), w trzeciej Pippa Middleton (świadek Panny Młodej), w czwartej Królowa Elżbieta II wraz z Księciem Filipem, a w piątej rodzice Panny Młodej, ojciec i macocha Pana Młodego.


Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *