Love never fails

by wtorek, 4 stycznia, 2011
Jak wiadomo, jestem miłośniczką i zagorzałą zwolenniczką nietypowych rozwiązań i zaskakujących połączeń. Prezentowane dziś śluby są cudownym przykładem, jak można niewielkim kosztem, ale za to z ogromną wyobraźnią wykonać dekoracje weselne. Przyznaję, że wiele z pokazanych rozwiązań jest bardzo śmiałych i niespecjalnie przypadłyby one do gustu naszym ciotkom i babciom. Ale, jak zawsze powtarzam – ślub jest Wasz i to Wy macie być zadowoleni i szczęśliwi. Nasza pierwsza Para postawiła na bardzo ciekawe i nowatorskie rozwiązania – napis, który stał się mottem ślubu wykonano ze styropianu. Bez problemu możecie zamówić dowolny napis, o dowolnej wysokości liter i kolorze. Koszt jednej litery to około 5 – 10 zł. Mogą to być Wasze imiona, inicjały lub wybrane motto.

Druga z Par, zdecydowała się na wiszący dekoracje z kwiatów. Zachwycające wieńce z pnączy winorośli mogą ozdobić krzesła, drzwi, jak również stoły. Przepięknie prezentują się świece ustawione w środku, takiego wianka z kwiatów i roślin.

To kompletnie obłędna stylizacja – podest ze starych desek, prowizoryczne ściany, symboliczne okno i cudowne drzwi, przez które przeszli goście i Nowożeńcy. Przeurocza aranżacja miejsca zaślubin – kuty, wiszący świecznik nad głowami Pary Młodej, komoda w szalonym, żółtym kolorze i świece. Wyobrażacie sobie, coś takiego?!

zdjęcia: JUSTINE UNGARO, STEPHANIE FAY