WARSZTATY MODY ŚLUBNEJ – Agata Wojtkiewicz

by środa, 12 stycznia, 2011
W lutym, w Warszawie, Łodzi i Poznaniu – odbędą się warsztaty ślubne dla modnych Panien Młodych, które poszukują niebanalnych i prawdziwie kobiecych rozwiązań, na jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu. Pomysłodawczynią oraz organizatorką warsztatów jest projektantka mody, a zwłaszcza subtelnych i indywidualnych sukien ślubnych – Agata Wojtkiewicz.  Podczas weekendowych warsztatów przyszłe panny młode dowiedzą się jakie są obecne tendencje w modzie ślubnej, jaka suknia pasuje do ich sylwetki i urody, a także jak powinny dobierać dodatki, by stworzyć spójną, piękną całość.

Z moich rozmów z przyszłymi pannami młodymi wynika, że istnieje duże zapotrzebowanie na szkolenia oraz warsztaty poświęcone modzie ślubnej. Kobiety chcą dowiedzieć się jak najwięcej o swoich modowych możliwościach, by sprawnie przejść przez cały proces przygotowań do ślubu i w ten najważniejszy dzień z satysfakcją spojrzeć w lustro. Mam nadzieję, że dzięki moim warsztatom pomogę Pannom Młodym zrealizować ich ślubne marzenie – by wyglądać pięknie i zjawiskowo, ale wciąż czuć się naprawdę sobą – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz, organizatorka warsztatów Panna Modna.

Skrojona na miarę suknia ślubna to podstawowy atrybut każdej Panny Młodej. Aby jednak stworzyć wizerunek panny naprawdę modnej, należy zadbać o dodatki i wszystko idealnie ze sobą połączyć. Z tego powodu partnerami warsztatów Panna Modna zostały modne, ekskluzywne marki, będące specjalistami w swoich dziedzinach.  O doborze biżuterii do sukni ślubnej opowie podczas szkolenia Kasia Rychlewska – założycielka konceptu biżuteryjnego Kate&Kate. Natomiast makijażem i całościowym przygotowaniem cery na ten wyjątkowy dzień zajmie się Paula Dzwigała – główna makijażystka firmy kosmetycznej Rouge Bunny Rouge, od wielu lat zajmująca się wizażem i stylizacją przy prestiżowych pokazach mody oraz sesjach zdjęciowych.

* * *

Warsztaty są całkowicie bezpłatne dla uczestniczek, jednak liczna miejsc jest ograniczona. Na warsztaty można zgłaszać się mailowo (atelier@agatawojtkiewicz.pl) do 5 lutego 2011.

5 luty 2011 Łódź – ATAK DESIGN, ul. Żeligowskiego 43a , Łódź

12 luty 2011 Warszawa – Centrum Cybernetyki, ul. Cybernetyki 2, Budynek 2, Piętro 2, Warszawa

19 luty 2011 Poznań – SPOT, ul. Dolna Wilda 87, Poznań

Bieżące informacje na temat warsztatów można znaleźć na profilu Agata Wojtkiewicz Atelier na FACEBOOK.

zdjęcia: AGATA WOJTKIEWICZ ATELIER