29/34 MOTYW PRZEWODNI – Ptaszki

by poniedziałek, 9 stycznia, 2012
Nie wiem jak Wy, ale ja, chyba jeszcze bardziej od butów kocham torty 🙂 A takie torty, jak te poniżej, to prawdziwe dzieła sztuki. Nie wiem czy bardziej chciałabym je oglądać czy zjeść! Moje oczy są syte!

* * *

Najpopularniejsze zdobienie tortów to zwieńczenie parką ptaszków. W ofercie sklepów z akcesoriami ślubnymi znajdziecie mnóstwo ciekawych propozycji. Także portal ETSY oferuje przepiękne ozdoby na torty – ptaszki z porcelany, drewna, a nawet włóczki! Cudowne, piękne i smakowite!

* * *

Tort w kształcie złotej klatki? Ku przestrodze 😉 Ręcznie malowane ptaki są niesamowite. Kilka innych pokazanych Wam w setach tortów, także zostało ręcznie pomalowanych specjalnymi, spożywczymi farbami. Prawdziwe dzieła sztuki!

* * *

Etniczne i ludyczne wzory są bardzo modne w tym sezonie! Także ptaszki na torcie mogą, a nawet powinny być modne! Takie cudeńka znajdziecie w sklepie SWEETIE CAKE TOPPER.

* * *

Tort dalej Wam ogromne pole do popisu! Można ozdobić go piórami, marcepanowymi gałązkami i oczywiście ptaszkami. Można tort wystylizować, jako gniazdo ze zwieńczeniem z jajeczek. Pomysł jest pewnie tyle, ilu kreatywnych cukierników i szalonych Nowożeńców.

kolaż: BRIDELLE i KRAINA ŚLUBÓW