3/10 Pokaz KSIS

by poniedziałek, 9 lipca, 2012
W dniu 27 czerwca 2012 roku w Lewanowicz cafe w Warszawie odbył się pokaz butów ślubnych i wizytowych zorganizowany przez markę KSIS. Nowo otwarty warszawski SHOWROOM KSIS proponuje wszystkim kobietom, szczególnie Pannom Młodym wyjątkowe buty ślubne i wizytowe angielskiej marki Bourne (jedna z ulubionych marek Księżnej Catherine – przyp. Bridelle). Gwiazdą pokazu była Ilona Felicjańska ambasadorka marki MIALOU, która w białym kombinezonie, okazałej czarnej przypince MIALOU, bogato zdobionej kolii od Ewy Lewanowicz i pięknych butach z kolekcji Bridal- Marcy, wyglądała zjawiskowo. Pokaz uświetniły ślubne fryzury w wykonaniu Salonu Urody Angel i dopełniły wieczorowe makijaże w wykonaniu Anny Kondej. Właścicielkami SHOWROOM KSIS są dwie siostry, które swoją pasją do pięknych detali chcą zarazić wszystkie kobiety. Stworzone przez kobiety z myślą o kobietach designerskie buty z SHOWROOM KSIS to małe dzieła sztuki na obcasach, stanowią biżuteryjne dopełnienie każdej sukni. KSIS wprowadza nowy trend w butach ślubnych. Każdy z modeli nadaje kształtu stopie, uwodzi, intryguje i dodaje smaku kreacji. Zarówno Kolekcja Wedding, jak i Bridal wyróżnia się kobiecymi dodatkami: finezyjnymi upięciami, nieregularnymi formami, czyli po prostu luksusem.

Cieszę się, że jest w Polsce marka butów ślubnych, które nie są tandetne. Kolekcja proponowana przez Ksis ma tradycyjną linię, która zawsze jest na topie. Poza tym są niezwykle wygodne. Lubię klasyczne buty i ozdoby, bo one nigdy nie wychodzą z mody i mogą być ozdobą wielu kreacji – przekonuje Ilona Felicjańska.

Kolekcja KSIS to bogaty wachlarz- od klasycznej szpilki, poprzez awangardowe sandałki, przełamujące klasykę pantofle czy pantofelki na kieliszkowym obcasie dla księżniczki. Buty możecie obejrzeć na stronie KSIS lub w SHOWROOM KSIS, który mieści się w Warszawie, przy ulicy Lapońskiej 33.

* * *

INFORMACJA OD BRIDELLE

Jeszcze w tym tygodniu do wygrania na blogu

będą bony rabatowe na zakupy w KSIS!!!

zdjęcia: photoemotions.com.pl
tekst: materiały prasowe

Tagi: , Kategoria: BRILLIANT BOOK 0