3/9 Śluby Pełne Inspiracji

by poniedziałek, 19 marca, 2012
To lubię! Szary + różowy + kremowy. Połączenie kolorów, które zawsze sprawdza się na ślubie. Najlepiej oczywiście w stylizacji romantycznej lub vintage. I wcale nie musi być to wersja sweet. Można bez problemu wystylizować ślub w tej palecie w wersji bardziej glamour. Jak to zrobić?

* * *

Szary garnitur w ciepłym odcieniu, różowa butonierka lub chusteczka i kremowe kwiaty (peonie!!!).

* * *

Do szarości pasują wszelkie odcienie różu – od delikatnego, pastelowego, aż po intensywny odcień amarantu. Idealnie pasujące kwiaty do takiej stylizacji – róże, peonie, goździki i hortensje. Duże, kiściaste kwiaty przypominające angielskie ogrody.

Papeteria w szarościach, wykończona trójwymiarowymi elementami, np.: kryształkiem Swarovskiego to HIT!

* * *

Druhny w sukienkach o kolorze pudrowego różu. Nie można chcieć więcej! Idealnie pasować będą do nich srebrne buty.

Panna Młoda wybrała buty w kolorze brudnej brzoskwini, które świetnie uzupełniają się z kolorem różowym.

* * *

Aby podkreślić różowość tortu, na szczycie wypieku umieszczono kompozycję z kwiatów z jednym mocniejszym, fioletowym akcentem, aby podkreślić bryłę ciasta.

* * *

Fiolet pojawił się również w kompozycjach na stołach. Wykorzystano tulipany i lewkonie. Fiolet zaostrzył nieco blade kompozycje z różowych i kremowych kwiatów, które świetnie wyglądały w świetle dziennym, ale już na sali weselnej i po zmroku straciłyby nieco uroku przez ciemniejsze otoczenie.

Winietki utrzymano w palecie szary + różowy. Bogate ornamentowe tło winietek było świetnym tłem dla różowej etykiety z nazwiskiem.

* * *

A jak Wam podobają się osłonki na szklane butelki z napojami? 😉 Taka butelka, wyjęta z lodówki jest bardzo śliska, na skutek zmiany temperatury i może łatwo wyślizgnąć się z ręki. Aby uniknąć takich wypadków stworzono zabawne osłonki na butelki!

zdjęcia: MICHAEL RICHARDSON

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *