4/9 Śluby Pełne Inspiracji

by środa, 29 lutego, 2012
Stylizacja tego ślubu i zastosowane rozwiązania zaparły mi dech w piersiach! Urocze, niebanalne, szalenie efektowne rozwiązania łączące w sobie różne style. To lubimy najbardziej! Pełen eklektyzm i cudna – żółto – biało – różowa kolorystyka! Zobaczcie, jak niewielkim kosztem, ale za to z ogromną dawką kreatywności stworzyć piękne dekoracje! Godne naśladowania!

* * *

Ścieżka do miejsca zaślubin wyłożona została… cytrynami! W przeciwieństwie do kobierców z płatków róż znacznie tańsza, bardziej trwała i dostępna bez najmniejszego problemu. Miejsce w którym zostanie zawarty ślub – zjawiskowe! Zbite z brzozowych pni i ozdobione kryształowym żyrandolem. Coś pięknego!

* * *

Na stołach koronkowe serwety, różowe kwiaty i żółte serwetki. Nic więcej nie potrzeba! Styl i charakter ślubu zostały idealnie ujęte w tych elementach.

* * *

Rowerami do ślubu? BAJECZNE! Na każdym umieszczono napis Just Married.

* * *

Wszelkiego rodzaju bufety są doskonałym pomysłem na każdego typu weselu. Ja uwielbiam, takie małe, zaaranżowane w konkretnym stylu miejsca. Stary stół na którym ustawiono słoje z napojami ozdobiono cynowymi kankami w których są kwiaty. Obok kolumna starych waliz, również ozdobiona cytrynami i różowymi kwiatami.

* * *

W jaki sposób najprościej zaakcentować główny styl na ślubie? POLIGRAFIĄ! Karty menu i winietki, które będą na stołach powinny być utrzymane w stylu pozostałych dekoracji! Krzesła ozdobione wstążkami. Nie muszą to być gigantyczne, szyfonowe kokardy, które pokutują na polskich salach weselnych!

* * *

Słodki bufet z maleńkimi słodkościami! Klasyka! Zadbajcie o etykiety, które będą informować gości, jakie słodkości są na stole! Spełnią one nie tylko funkcję dekoracyjną, ale i użytkową!

zdjęcia: DAVID CETNAR