5/6 TRENDY 2013

by czwartek, 27 grudnia, 2012
Za kilka dni pożegnamy rok 2012 i rozpocznie się nowy, pełen trendów i nowości rok 2013. Co będzie modne w nadchodzącym roku? Zapytaliśmy o to 10 konsultantek o nadchodzące trendy. Ich odpowiedzi znajdziecie w naszym magazynie BRIDELLE ONLINE na stronie 885. Czy sprawdzą się ich przewidywania? Podsumujemy to już za rok 🙂 A dziś kilka propozycji kolorystycznych i stylistycznych, którym bardzo kibicujemy i które mamy nadzieję zobaczyć na przyszłorocznych realizacjach.

* * *

Kolor miętowy i zygzaki! Były modne już w tym sezonie i nic nie zapowiada, aby wyszły z mody w nadchodzącym sezonie! Szczególnie kibicuję kolorowi miętowemu, który doskonale komponuje się z pastelami, ale również mocniejszymi kolorami. Doskonale pasuje na śluby w stylu morskim, eleganckim i glamour.

* * *

Kolory z jednej palety! Trend o którym już wielokrotnie pisałam na blogu! Wiele osób wzdryga się na myśl, aby łączyć np.: róż z czerwienią, żółty z pomarańczem czy fiolet z amarantem. A jednak! Polecam zdecydowanie! Niezmiennie modne będą samodzielnie wykonane dekoracje. Kryzys dopadł również śluby i takie dekoracje są doskonałym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy.

* * *

Falbanki i szarość. Szarość od dwóch sezonów jest szalenie modna. Do tej pory była używana, jako kolor uzupełniający, ale w nadchodzącym sezonie można spodziewać się, że szarość występować będzie w roli głównej! Kolejnym modnym elementem będą falbany – szczególnie polecam uwadze trójwymiarowe kwiaty z papieru, które będą fantastycznie wyprofilowane niczym prawdziwe płatki.

* * *

Stare złoto i cekiny. Na punkcie cekinów oszaleje cały świat! Zobaczycie! A jaki kolor wygląda bardziej elegancko i nobliwie na cekinach? Oczywiście stare złoto! Cudownie komponuje się z pastelami i zawsze elegancką czernią. Trzymam kciuki!

* * *

Lata 50. Zarówno kolorystyka – bardzo cukierkowa, jak i stylistyka – paski, kwiaty, hafty oraz to co bardzo lubię – wyjątkowe, dopracowane liternictwo 🙂 Zdawałoby to się być mało istotną rzeczą, a przecież odpowiednio dobrane czcionki sprawiają, że najprostsze zaproszenie może nabrać wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. W latach 50. obowiązywały bardzo ozdobne, miękkie litery (przypomnijcie sobie logo Coca-Cola) i przewiduję, że w roku 2013 będą również modne.

* * *

I na koniec zostawiłam to, co tygrysy lubią najbardziej 🙂 Pastele! Kocham i uwielbiam! A jeśli dodamy do tego nieco szalone i kapryśne projekty zaproszeń, bukietów, sukni i dodatków, to… Zapowiada się ciekawy sezon!

zdjęcia: materiały prasowe
Tagi: Kategoria: TRENDY 2013 0